جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح سه طرح صنعتی در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح سه طرح صنعتی در کرمانشاه

سه طرح صنعتی با حضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در استان کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، صبح امروزسه طرح صنعتی با حضور رضا رحمانی قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرستان کرمانشاه افتتاح شد. این طرح‌ها شامل آذرین ذوب بیستون، سردخانه لبنیات بیستون و شرکت لاوین پلاست بیستون بود.

مدیرعامل کارخانه آذرین ذوب بیستون ظرفیت تولیدی این واحد را چهار هزار تن قطعات ریخته‌گری چدن و فولاد در سال اعلام کرد و گفت: دو هزار تن سهم قطعات فولاد و دو هزار تن سهم قطعات چدن است.

شاهپور رحیمی با بیان اینکه ساخت این طرح حدود دو سال زمان برده است، تاکید کرد: برای احداث این واحد از 12 میلیارد ریال تسهیلات استفاده کردیم.

وی اشتغالزایی این واحد را نیز 17 نفر اعلام کرد و ادامه داد: کارخانه آذرین ذوب بیستون در شهرک صنعتی بیستون واقع شده است. ایرج وطن‌دوست مدیرعامل کارخانه لاوین پلاست بیستون نیز اظهار کرد: این واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری 30 میلیارد ریال احداث شده و در مجموع برای حدود 50 نفر ایجاد شغل کرده است.

وی ظرفیت تولیدی این واحد را نیز هفت هزار تن انواع لوله پلیکا، لوله‌های سه لایه و مولتی لایه دانست و یادآور شد: ساخت این واحد حدود یک سال زمان برده است و در شهرک صنعتی بیستون احداث شده شده است.

مدیرعامل کارخانه لبنیات بیستون نیز در خصوص سردخانه‌ای که افتتاح شد نیز اظهار کرد: این سردخانه در شهرک صنعتی فرامان واقع شده و ظرفیت نگهداری دو هزار تن انواع محصولات لبنی را دارند.

هوشنگ دامیار گفت: برای ساخت این سردخانه و تجهیز آن 62 میلیارد ریال هزینه شده و برای 40 نفر نیز شغل ایجاد شده است.