جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

افتتاح فاز دوم دانشگاه پیام نور کنگاور با حضور استاندار - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح فاز دوم دانشگاه پیام نور کنگاور با حضور استاندار

به مناسبت دهه ی فجر فاز دوم دانشگاه پیام نور کنگاور امروز با حضور رازانی استاندار کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، به مناسبت دهه ی مبارک فجر فاز دوم دانشگاه پیام نور کنگاور صبح دیروز باحضور اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه به بهره برداری رسید.

رازانی در آیین افتتاحیه با اشاره به دستاوردهای انقلاب در بخش آموزش عمومی گفت: خوشبختانه در دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا امکان راهیابی دانشجویان به این مقاطع تحصیلی و در هر رشته ای در استان کرمانشاه وجود دارد که این موضوع از دستاوردهای بزرگ انقلاب، امام راحل و مردم است.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه پیشرفت کشور در مسیر علم و تحصیلات است و در حال حاضر باید به کیفیت مسائل آموزشی توجه کنیم، افزود: دانشگاه پیام نور در کل کشور و استان کرمانشاه به منظور ادامه تحصیل افراد شاغل تعبیه شده وافراد جویای علم باید این فرصت را مغتنم بشمارند.

رازانی تحقق عدالت در زمینه تحصیلات عالی را از افتخارات نظام ‌جمهوری اسلامی دانست وگفت: سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه، پربرکت ترین سفر تاریخ استان کرمانشاه بوده و مردم استان از مواهب آن بهره مند می شوند

 فاز دوم دانشگاه پیام نور کنگاور با مبلغی بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون تومان از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری و با 2 هزار متر زیر بنا به بهره برداری رسیده است.