رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

افتتاح مدرسه ۱۵ کلاسه «مائده» در شهر کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح مدرسه ۱۵ کلاسه «مائده» در شهر کرمانشاه

مدرسه ۱۵ کلاسه «مائده» درشهر کرمانشاه افتتاح شد

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید دبیرستان دخترانه مائده با اعتباری بیش از ۳۰ میلیارد ریال در کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در راستای تحقق اهداف سند ملی راهبردی آموزش و پرورش و تامین زیرساخت های لازم در بخش فضاهای آموزشی در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» و همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و زنگ مهر دبیرستان ۱۵کلاسه مائده در شهرک پردیس کرمانشاه افتتاح شد.

زیربنای این پروژه دو هزار و ۷۰۰ متر مربع و مساحت آن پنج هزار و ۹۰۰متر مربع است که با هزینه ای بیش از ۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات مصوب سفر مقام معظم رهبری توسط اداره کل نوسازی مدارس احداث و با حضور مسئولان کشوری و استانی افتتاح شد.

پروژه مذکور دارای ۱۵کلاس، آزمایشگاه، سالن چند منظوره، کلاس آی تی، نمازخانه، پنج اتاق اداری و سالن اداری و مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی استاندارد، سیستم اعلام و اطفا حریق، دزدگیر و آسانسور است.

گفتنی است همزمان با سال تحصیلی جدید تعداد ۱۵پروژه آموزشی، ورزشی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ۱۲۲کلاس درس و ۲۳هزار و ۴۴۲مترمربع زیربنا با هزینه ای بیش از ۲۷۸ میلیارد ریال به بهره برداری می رسند.

همچنین در شش ماه نخست امسال تعداد سه هزار و ۴۵۱ قلم تجهیزات با اعتباری بیش از هفت هزار و ۴۴۰ میلیون ریال تحویل ادارات آموزش و پرورش استان کرمانشاه شده است.

گفتنی است، این مراسم با حضور سید رحیم میر شاهولد مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پورش، استاندار کرمانشاه و جمعی دیگر از مسئولان استانی برگزار شد.