جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

افتتاح مسجد جامع نفت شهر - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح مسجد جامع نفت شهر

مسجد جامع نفت شهرافتتاح شد

مسجد جامع نفت شهر، با حضور جمعی از مسئولین کشوری و استانی، امروز (14 مرداد)  افتتاح شد.
 
 به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه، حجت الاسلام سید محمدباقر حسینی اراکی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در مورد احداث این مسجد گفت:  مسجد جامع نفت شهر یکی از زیبا ترین مساجد استان است که با معماری سنتی و توسط مهندسین بومی با زیر بنای 212 متر مربع احداث و به بهره برداری رسیده است.

حسینی اراکی افزود: در مراسم افتتاح این مسجد از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان به لحاظ تسریع در احداث و زیبایی بنای مسجد تقدیر شد، چرا که این مسجد در مدت 10 ماه به بهره برداری رسیده است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با بیان اینکه این اداره کارهای مربوط به ساخت این مسجد را انجام داده است، گفت: برای ساخت این مسجد حدود 430 میلیون تومان هزینه شده است.

وی افزود: برای تکمیل و اتمام این پروژه از جمله دیوار کشی، احداث خانه عالم و خادم و ... به 516 میلیون تومان اعتبار دیگر نیاز است.

 
به گفته وی تمامی اعتبارات ساخت مسجد از محل اعتبارات وزارت نفت تامین شده و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان متولی ساخت این مسجد بوده است.
 
مراسم افتتاحیه مسجدجامع نفت شهر با حضور نماینده وزارت نفت،استاندار کرمانشاه،نماینده مردم سرپل ذهاب، قصرشیرین وگیلانغرب درمجلس شورای اسلامی وجمعی دیگر ازمسئولین استان کرمانشاه برگزار شد.

امروز همچنین یک مرکز بهداشتی در سومار افتتاح شد.