سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

افتتاح نمایشگاه نماروبصیرت درکرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح نمایشگاه نماروبصیرت درکرمانشاه

افتتاح نمایشگاه نماز و بصیرت درکرمانشاه

نمایشگاه آثار برگزیده هنرمندان هنرهای تجسمی سراسرکشوربامحوریت قرآن وعترت دررشته های عکاسی وکاریکاتوردرنگارخانه کلهر برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، محسن کرمیان معاون قرآن وعترت اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی از افتتاح این نمایشگاه درروزیکشنبه مورخه 95/10/12 راس ساعت 10صبح خبرداد. معاون قرآن وعترت اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی استان کرمانشاه عنوان کرد: این نمایشگاه در تاریخ یاد شده باحضورمسئولین استان ،مدیران واعضای موسسات فرهنگی قرآن وعترت وفعالان قرآنی استان و علاقمندان به برنامه های موضوعی قرآنی افتتاح خواهد شد .

وی بااشاره به اینکه برپایی این نمایشگاه باهمکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن گرافیک استان کرمانشاه برگزارمی گردد افزود: نمایشگاه به مدت 10روز ازتاریخ 95/10/12 لغایت 95/10/22 درمجتمع شهیدآوینی نگارخانه میرزا رضای کلهرمهیای بازدیدعلاقمندان است و100اثرهنری در قالب عکس،کاریکاتور و پوستر در این 10روز درمعرض دید عموم قرارمی گیرد. به گفته کرمیان این نمایشگاه بصورت ادواری بین استان های کشوربرگزارمی شود و هماهنگی وتمهیدات لازم برای برگزاری آن از قبل توسط معاونت قرآن وعترت اداره کل و معاونت قرآن وعترت وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی انجام شده است.

این مقام مسئول درپایان یکی ازمهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه هاراتبلیغ وترویج فرهنگ قرآن وعترت ،نماز و مسائل دینی و مذهبی در بین اقشارمختلف مردم عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد:برگزاری این گونه نمایشگاه ها بتواند زمینه جذب مردم را به موضوعات مذهبی بیش ازپیش ترقیب نماید.