جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح کلینیک تخصصی بیمارستان قدس پاوه - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح کلینیک تخصصی بیمارستان قدس پاوه

افتتاح کلنیک

به مناسبت هفته سلامت کلینیک تخصصی، درمانی بیمارستان قدس و کلینیک دندانپزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاوه روز سه شنبه افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا سرپرست شبکه بهداشت و درمان پاوه، افتتاح این کلینیک ها را در راستای طرح تحول سلامت عنوان کرد و گفت: یک میلیارد و یکصد میلیون ریال اعتبار برای راه اندازی این دو کلینیک هزینه شده است.


دکتر جهانبخش ولدبیگی اظهار کرد: با شروع بکار این مراکز تخصصی مشکلات بسیاری از مردم شهرستان پاوه مرتفع می شود به نحوی که دیگر نیاز نیست رنج سفر و تحمل هزینه های گزاف رفتن به مرکز استان را متحمل شوند.

وی افزود: هم اکنون 13 متخصص در زمینه های قلب وعروق، داخلی، جراحی عمومی، زنان و زایمان، اطفال، سونوگرافی و رادیولوژی، اکوکاردیوگرافی و تست ورزشی در کلینیک تخصصی بیمارستان قدس پاوه فعالیت می کنند و بزودی پزشکان متخصص گوش و حلق و بینی، ارتوپدی و چشم پزشکی نیز به آن ها اضافه می شوند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان پاوه افزود: در کلینیک دندانپزشکی مرکز بهداشت پاوه نیز پنج دندانپزشک به دانش آموزان و کودکان و نوجونان 6 تا 14 سال خدمات ارائه می کنند.

امام جمعه پاوه نیز با قدردانی از زحمات مسوولان و کارکنان شبکه بهداشت و درمان این شهرستان، گفت: دولت امکانات و تجهیزات لازم را فراهم کرده و کارگزاران باید با تلاش و جدیت در راستای خدمت به مردم تلاش کنند.

ماموستا ملا قادر قادری طرح تحول سلامت در کشور را موجب آبرو و عزت نظام جمهوری اسلامی دانست و از تلاش و جدیت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای اجرای این طرح قدردانی کرد.

شهرستان پاوه با بیش از 59 هزار نفر جمعیت در شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.