جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

افتتاح کمربندی غربی کرمانشاه تا پایان سال - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح کمربندی غربی کرمانشاه تا پایان سال

افتتاح کمربندی غربی کرمانشاه تاپایان سال

استاندار کرمانشاه از پروژه در حال ساخت کمربندی غربی کرمانشاه بازدید و بر تسریع در اجرای آن تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، دکتر اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه به همراه جمعی از مدیران استان، امروز(28 مهر) در بازدید از پروژه در حال ساخت کمربندی غربی کرمانشاه گفت: این پروژه باید با سرعت بیشتری تکمیل شود تا مردم بتوانند هر چه زودتر از آن استفاده کنند.

وی ابراز امیدواری کرد، کمربندی غربی کرمانشاه تا پایان سال به بهره برداری برسد.

مهندس مجتبی نیک کردار معاون عمرانی استانداری کرمانشاه نیز گفت: کمربندی غربی کرمانشاه جزیی از پروژه بزرگ آزادراه میاندوآب- کرمانشاه است که امسال 55 میلیارد تومان اعتبار به این آزادراه اختصاص داده شده است.

وی طول کمربندی غربی کرمانشاه را 32 کیلومتر در دو باند رفت و برگشت عنوان کرد و افزود: علاوه بر اعتبارات ملی، امسال پنج میلیارد تومان از منابع استانی نیز به کمربندی غربی کرمانشاه اختصاص داده ایم تا سریعتر تکمیل شود.

نیک کردار پیشرفت فیزیکی این پروژه را 85 درصد اعلام کرد و گفت: اگر شرایط جوی مناسب باشد که آسفالت ریزی تا آخر سال انجام شود، هر دو باند تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

پیمانکار این پروژه(شرکت بنادر) نیز از عدم تخصیص اعتبار به این پروژه اظهار نارضایتی کرد و گفت: 14 میلیارد تومان بابت این پروژه طلب داریم.