سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

افتتاح یادمان شهدای عملیات مطلع‌الفجر گیلانغرب - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح یادمان شهدای عملیات مطلع‌الفجر گیلانغرب

یادمان شهدای عملیات مطلع‌الفجر گیلانغرب افتتاح شد

طی مراسمی با حضور مسئولان یادمان شهدای عملیات مطلع‌الفجر گیلانغرب افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، امروز چهارشنبه طی مراسمی با حضور مسئولان، حسینیه و یادمان شهدای عملیات مطلع الفجر گیلانغرب افتتاح شد. فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در مراسم افتتاح این یادمان اظهار داشت: انتقال فرهنگ دفاع مقدس و مقاومت به آیندگان مهم‌ترین هدف از احداث یادمان‌های دفاع مقدس است.

سردار بهمن ریحانی با یادآوری خاطراتی از دوران دفاع مقدس گفت: مردم استان کرمانشاه در دوران دفاع ۸ ساله هزاران بار مورد هدف بمباران و اصابت موشک‌های دشمن قرار گرفتند اما دلاورانه ایستادگی و مقاومت کردند.

وی استقامت مردم استان کرمانشاه در دوران ۸ سال دفاع مقدس را الگو و مثالی بی‌نظیر برای ایثار و از خودگذشتگی دانست و بیان کرد: مردم این استان نقش بی‌بدیلی در دفاع ۸ ساله داشتند و تابلویی زیبا از استان را ترسیم کردند.

این مسئول همچنین گیلانغرب را دومین شهر مقاوم ایران اسلامی در دوران ۸ سال دفاع مقدس یاد کرد و گفت: مردم غیور و مقاوم خطه گیلانغرب در دوران جنگ تحمیلی ۲ بار مورد حمله گسترده دشمن قرار گرفتند.

سردار ریحانی با اشاره به ایثارگری و دفاع مردم گیلانغرب از نظام مقدس گفت: ایثار و رشادت مردم این منطقه الگویی مثال زدنی است. این مراسم با حضور سردار کارگر برگزار شد و فرنگیس حیدرپور بانوی گیلانغربی از اسوه‌های مقاومت این شهرستان نیز در آن حضور داشت.