سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

افتتاح ۵ پایگاه مقاومت بسیج در روستاهای بخش کوزران کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح ۵ پایگاه مقاومت بسیج در روستاهای بخش کوزران کرمانشاه

افتتاح ۵ پایگاه مقاومت بسیج در روستاهای بخش کوزران کرمانشاه

پنج پایگاه مقاومت بسیج با حضور فرماندار کرمانشاه در روستاهای بخش کوزران افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری کرمانشاه، صبح امروز شنبه ششم آذر ماه و به مناسبت هفته بسیج و در راستای تامین امنیت پایدار در روستاها و مناطق محروم که مورد تاکیدات مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید می‌باشد، ۵ پایگاه مقاومت بسیج در روستاهای ونه رنگینه، چغا گنوژ، بابان سردا، رحیم آباد، چغا خزان بخش کوزران با حضور فرماندار کرمانشاه، شرفی بخشدار کوزران، سرگرد مرزبان فرمانده بسیج مقاومت بخش کوزران، سروان گروسی فرمانده پاسگاه انتظامی بخش کوزران و جعفری مسئول بازرسی فرمانداری کرمانشاه افتتاح شد.

در مراسم افتتاح پایگاه‌های مذکور رنجبر، فرماندار کرمانشاه با اشاره به اهمیت نقش بسیج و سپاه در تامین امنیت در اقصی نقاط کشور و مناطق محروم و مرزهای کشورمان گفت: امروز این پنج پایگاه مقاومت در دورترین مناطق روستایی شهرستان کرمانشاه در حالی افتتاح شده که امنیت و آرامش در کشور به لطف حضور بسیجیان جان برکف و سپاهیان عزیز در در دنیا زبانزد می‌باشد.

گفتنی است؛ حضور فرماندار کرمانشاه در روستاهای یاد شده با شنیدن انتظارات مردم این مناطق از مدیران مربوطه خواست با جدیت پیگیر مشکلات و انتظارات آنان باشند. شایان ذکر است؛ فرماندار کرمانشاه با حضور در مدرسه روستای ونه رنگینه هدایایی به دانش آموزان این مدرسه اهدا نمود.

در طی بازدید های صورت گرفته از روستاهای مذکور که همزمان با افتتاح پایگاههای بسیج در آنها انجام شد مشکلات سوخت رسانی راهها ی روستایی و... مورد پیگیری فرماندار کرمانشاه و صدور دستورات لازم به مدیران مربوطه از جانب ایشان قرار گرفت.

گفتنی است؛ این پایگاه‌ها به مساحت ۳۵۰ مترمربع و اعتباری بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون ریال به بهره برداری رسیدند.