جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

افتتاح 14 پروژه آموزشی و ورزشی در استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح 14 پروژه آموزشی و ورزشی در استان کرمانشاه

افتتاح 14 پروژه آموزشی و ورزشی در استان کرمانشاه

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه از بهره‌برداری از 14 پروژه آموزشی، ورزشی و فرهنگی در استان در ایام دهه مبارک فجر امسال خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، مرزبان نظری با اعلام این خبر، افزود: این پروژه ها شامل سه مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهرستانهای کرمانشاه(دولت آباد و شهرک امام) و اسلام آبادغرب و یک استخر سرپوشیده برای دانش آموزان قصرشیرینی می باشد.

وی مابقی پروژه های افتتاحی را شامل 10 پروژه آموزشی با 107 کلاس درس عنوان کرد. نظری زیربنای این پروژه‌ها را 21 هزار و 355 متر مربع اعلام کرد و افزود: برای بهره‌‌برداری از این پروژه‌ها 250 میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه افزود: عمده این پروژه ها در شهرستان کرمانشاه و مابقی نیز در شهرستان‌های سرپل ذهاب، هرسین، کنگاور، اسلام آبادغرب و قصرشیرین به بهره‌‌برداری خواهد رسید.

نظری در ادامه اشاره‌ای هم به پروژه‌های افتتاح شده در استان کرمانشاه از سال 1390 تاکنون داشت و اظهار کرد: در این مدت 274 پروژه با 1247 کلاس درس در استان کرمانشاه به بهره‌برداری رسیده است. وی زیربنای این پروژه‌ها را 182 هزار و 789 متر مربع اعلام کرد.