سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

افزایش تعداد پزشکان بیمارستان وکلینیک تخصصی کنگاور به 20 متخصص - نمایش محتوای خبر

 

 

افزایش تعداد پزشکان بیمارستان وکلینیک تخصصی کنگاور به 20 متخصص

مدیر بیمارستان شهید چمران کنگاور گفت: تعداد پزشکان متخصص بیمارستان و کلینیک تخصصی این شهرستان با جذب چهار متخصص جدید به 20 نفر افزایش یافت.

احمد طاهر اصلانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: پزشکان متخصص جدید در رشته های جراحی مغز و اعصاب، ارتوپدی، قلب و گوش، حلق و بینی جذب بیمارستان شهید چمران و کلینیک تخصصی این شهرستان شدند.

وی تاکید کرد: این پزشکان در بیمارستان و کلینیک تخصصی بیمارستان کار می کنند و مردم می توانند برای درمان خود هر روز صبح و عصر به آنها مراجعه کنند.

طاهر اصلانی همچنین گفت: پیش از آغاز برنامه طرح تحول نظام سلامت در بیشتر بیمارستان‌های دولتی و خصوصی کشور، بیماران و مراجعان در خارج از ساعت های اداری، شب و ایام تعطیل دسترسی مناسب به پزشک متخصص نداشتند.

وی افزود: بر اساس این طرح خدمات پزشکان ماندگار و مقیم با افزایش کیفیت مراقبت‌های پزشکی، دسترسی مردم در ساعت های غیراداری و ایام تعطیل به پزشکان متخصص و همچنین امکان انجام جراحی‌های اورژانسی در این زمان‌ها با اجرای طرح تحول سلامت ممکن شد.

طاهر اصلانی بیان کرد: به منظور اجرای طرح تحول نظام سلامت، اجرای طرح ماندگاری پزشکان متخصص در نوبت عصر در درمانگاه تخصصی نیز آغاز شده به طوریکه این درمانگاه روزانه در هر دو نوبت صبح و عصر پذیرای بیش از 200 بیمار مراجعه کننده است.

شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر 85 هزار نفر در 94 کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده و دروازه ورودی این استان غربی محسوب می شود.