رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

افزایش 20 تا 25 درصدی تردد با ناوگان اتوبوسرانی کرمانشاه در آستانه سال تحصیلی جدید - نمایش محتوای خبر

 

 

افزایش 20 تا 25 درصدی تردد با ناوگان اتوبوسرانی کرمانشاه در آستانه سال تحصیلی جدید

افزایش 20 تا 25 درصدی تردد با ناوگان اتوبوسرانی کرمانشاه در آستانه سال تحصیلی جدید

مدیرعامل اتوبوسرانی کرمانشاه از افزایش 20 تا 25 درصدی تردد با این ناوگان در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد.

قدرت‌الله فعلی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه همه ساله از نیمه دوم شهریور ماه و با آغاز فصل خرید دانش‌آموزان حجم ترددهای درون شهری در کرمانشاه افزایش پیدا می‌کند، گفت: این افزایش حجم تردد همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در مهرماه نیز ادامه می‌یابد.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه با اشاره به آمادگی این سازمان برای بازگشایی مدارس گفت: در روزهای اول و دوم مهر شاهد افزایش چشمگیر حجم مسافران اتوبوسهای درون شهری هستیم.

فعلی با اشاره به آماده بودن تمامی اتوبوس های ناوگان اتوبوسرانی کرمانشاه برای جابجایی دانش آموزان، گفت: سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه امسال هم مانند سالهای گذشته در فصل بازگشایی مدارس آمادگی کامل را برای جابجایی شهروندان دارد.

فعلی در ادامه با بیان اینکه حجم تردد شهروندان با استفاده از ناوگان اتوبوسرانی در طول سال متغیر است، گفت: به طور میانگین روزانه حدود 130 هزار نفر در شهر کرمانشاه با ناوگان اتوبوسرانی جابجا می‌شوند که این میزان در ایام پرتردد سال بیشتر است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه در خصوص ساعات کاری اتوبوس‌ها نیز گفت: هم اکنون ساعت کار ناوگان اتوبوسرانی درون شهری از شش صبح تا 21 است.

مدیرعامل اتوبوسرانی کرمانشاه در ادامه اشاره‌ای هم به اجرای طرح کارت‌بلیطی شدن اتوبوس‌ها داشت و گفت: ناوگان اتوبوسرانی کرمانشاه در حال تجهیز به امکانات کارت‌بلیطی شدن است و پیش‌بینی می‌شود تا آخر شهریور ماه اتوبوس‌های خط بازار مجهز به دستگاه کارت‌بلیط شوند.

وی افزود: هنوز زمان مشخصی برای تجهیز تمامی اتوبوس‌ها به دستگاه‌های کارت‌بلیط مشخص نشده است. به گفته فعلی ناوگان اتوبوسرانی کرمانشاه 330 دستگاه اتوبوس دارد.