رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۸

اقتدار بیشتر پلیس نیازمند همراهی آحاد مردم است - نمایش محتوای خبر

 

 

اقتدار بیشتر پلیس نیازمند همراهی آحاد مردم است

اقتدار پلیس نیازمند همراهی آحاد مردم است

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: اقتدار و توان بالای پلیس در انجام بهتر ماموریت ها نیازمند همراهی آحاد مردم است.

به گزارش خبرنگار ایرنا سردار منوچهر امان اللهی روز پنجشنبه در جلسه تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان روانسر افزود: اقتدار امروز نیروی انتظامی حاصل مشارکت و هماهنگی با دستگاههای اجرایی و مردم است و امنیت بدون تلاش و هم افزایی تمام ارکان جامعه میسر نخواهد شد.

وی تصریح کرد: ماموریت نیروی انتظامی بسیار حساس، گسترده و با ظرافت های فراوان است.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه اهمیت و جایگاه نیروی انتظامی در میان فرمایش های رهبری مشهود است یادآور شد: مردم به طور روزمره شاهد فعالیتهای کارکنان این نیرو در همه سطوح هستند.
سردار امان اللهی اضافه کرد: امروز امنیتی که در استان وجود دارد حاصل تلاش و مجاهدت نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است.
وی با اشاره به اینکه حفظ ارزش های اسلامی از وظایف مهم ناجا است افزود: نیروی انتظامی با حضور مقتدرانه خود در ایجاد امنیت اجتماعی و مبارزه با مفاسد اجتماعی و مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر موفقیت های خوبی داشته است.
نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: بزرگترین نعمتی که ما در کشور داریم امنیت است.
نعمت اله منوچهری افزود: در شرایطی که استکبار با تمام توان در حال اجرای نقشه های خود است و برای خدشه دار کردن اسلام ناب محمدی (ص) از هیچ کوششی دریغ نمی کند امنیتی که حاکم بر کشور است برگ برنده تمامی مردم است.
وی اظهار داشت: امنیت حاکم بر کشور از سایه رهبریهای داهیانه فرماندهی معظم کل قوا و درایت فرماندهان نظامی و انتظامی است که از این بابت خدا را شاکریم.
عضو مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: مردم اورامانات قدردان و قدرشناس این امنیت هستند که با فداکاری شهدا به دست آمده است.
منوچهری با بیان اینکه اقتدار پلیس در سایه مردم داری محقق می شود افزود: علاقه ای که مردم به نیروی انتظامی در روانسر دارند نشات گرفته از تعامل این نیرو با مردم است.
وی با تقدیر از تلاش نیروی انتظامی در برقراری امنیت در جامعه گفت: این نیرو در ایجاد و ارتقاء امنیت در جامعه تلاش مطلوب و قابل تقدیری انجام داده است.
فرمانده تیپ انصارالرسول (ص) جوانرود نیز گفت: امنیتی که داریم مدیون لطف خدا و به برکت خون شهدا به دست آمده که هم اکنون توسط نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی از آن پاسداری می شود.
سردار ناصر باباخانی افزود: جمهوری اسلامی با اقتدار امنیت را بخصوص در مرزهای کشور حفظ کرده و روز به روز به این امنیت افزوده می شود.
فرماندار روانسر نیز گفت: نیروهای انتظامی در عرصه مردمداری موفق بوده و تلاشهای چشمگیری داشته و مردم قدرشناس این خدمات هستند.
حسین ویسمرادی اضافه کرد: وجود مردم متدین و مذهبی موهبتی الهی است که نصیب این شهرستان شده که این خصیصه بارز باعث وجود آرامش و امنیت مطلوب و قابل قبولی در روانسر شده است
وی یادآور شد: با توجه به اتفاقاتی که هر لحظه رخ می دهد و ماموریتهایی که نیروی انتظامی در این زمینه دارد وظیفه این نیرو چند برابر شده و خوشبختانه در شهرستان روانسر کمترین نارضایتی را از این نیرو داشته ایم.
فرمانده سابق انتظامی روانسر نیز گفت: آمار سرقت های سال 93 این شهرستان در مقایسه با سال 92 کاهش 45 درصدی داشته است.
سرهنگ فرزاد اکبری افزود: در حوزه سرقت در پنج ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته نیز 10 درصد کاهش داشته ایم.
وی یادآور شد: در شهرستان روانسر به امر پدافند غیرعامل توجه ویژه ای شده است.
در پایان این نشست از خدمات سرهنگ فرزاد اکبری قدردانی و سرهنگ عزیز اللهیاری به عنوان فرمانده جدید منطقه انتظامی شهرستان روانسر معرفی شد.
شهرستان روانسر در 60 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.