جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

آماده باش نیروهای اورژانس و آتش نشان شهر و استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

آماده باش نیروهای اورژانس و آتش نشان شهر و استان کرمانشاه

چهارصد و نود نفر از نیروهای اورژانس و آتش نشان شهر و استان کرمانشاه برای عملیات امداد و نجات حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال در حالت آماده باش هستند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمانشاه گفت: از آماده باش عصر امروز سه شنبه، آمبولانس های اورژانس در 17 پایگاه شهر کرمانشاه و 13 پایگاه در شهرستان های استان، به صورت آماده باش مستقر خواهند بود.

دکتر صائب مدرسی با اشاره به استقرار 3 دستگاه موتورلانس در سه نقطه شهر کرمانشاه شامل میدان آزادگان، چهارراه نوبهار، و تاق بستان، از در نظر گرفته شدن دو بیمارستان امام خمینی (ره) و آیت الله طالقانی شهر کرمانشاه برای مداوای مصدومان احتمالی حوادث چهارشنبه آخر سال خبر داد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمانشاه هم از آماده باش 150 نیروی آتش نشان در ایستگاه های ثابت و سیار این سازمان در شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: 70 نفر از این نیروها پیش رو و مابقی پس رو و پشتیبانی هستند.

آتش پاد حجت الله جهانبخشی در ادامه با اعلام آماده باش 22 دستگاه خودروی تخصصی سبک و سنگین امداد و نجات آتش نشان، بر حفظ آرامش اصول ایمنی توسط مردم تاکید و تصریح کرد؛ با توجه به احترام خاص مردم به شهدای آتش نشان، انتظار داریم شهروندان از برگزاری جشن های پرخطر آتش بازی خوددادری کنند، چرا که در صورت مشاهده هرگونه حریق غیرقابل کنترل، ماموران آتش نشان وارد عمل شده و نسبت به مهار آن اقدام خواهند کرد.