رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

آماده باش پلیس راه استان در دور دوم سفرهای تابستانی - نمایش محتوای خبر

 

 

آماده باش پلیس راه استان در دور دوم سفرهای تابستانی

آماده باش پلیس راه استان کرمانشاه در دوردوم سفرهای تابستانی

رییس پلیس راه استان کرمانشاه از آماده باش و تدابیر نظارتی پلیس راه در دور دوم سفرهای تابستانی در جاده های استان، خبر داد.

سرهنگ محمد مرادی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: دور دوم سفرهای تابستانی از 25 تیرماه آغاز می شود و تا پنجم مهر ادامه خواهد یافت.

وی در خصوص برنامه های کنترل ترافیک و کاهش تصادفات در دور دوم سفرهای تابستانی اظهار کرد: برای کنترل بهتر ترافیک و کاهش تلفات مالی و انسانی در تصادفات جاده ای شاهد حضور همیشگی ماموران و نیروهای پلیس راه در نقاط حادثه خیز استان هستیم.
مرادی از افزایش گشت های محسوس و نامحسوس پلیس راه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: افزایش نیروهای کمکی پلیس و دوربین های جاده ای از دیگر اقدامات پلیس در این دور از سفرهای تابستانی است.
وی یادآور شد، رعایت حق تقدم و توجه به سرعت مطمئنه از توصیه های همیشگی پلیس برای کاهش تصادفات است.
رییس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به تدابیر شدید نظارتی پلیس در سفرهای ایام عید فطر در جاده های استان گفت: در این ایام شاهد کاهش 66 درصدی تلفات انسانی در مقایسه با تعطیلات عیدفطر سال گذشته بودیم.
به گفته این مسوول انتظامی، در سفرهای تعطیلات عید فطر امسال، شاهد کاهش 10 درصدی تصادفات در مقایسه با تعطیلات عیدفطر سال گذشته بودیم.