رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۸

آمادگي پليس براي خدمتگزاري به زائران اربعين در اسلام آبادغرب - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگي پليس براي خدمتگزاري به زائران اربعين در اسلام آبادغرب

آمادگي پليس براي خدمتگزاري به زائران اربعين دراسلام آبادغرب

فرمانده انتظامي شهرستان اسلام آبادغرب از آمادگي پليس اين شهرستان جهت تامين امنيت زائران اباعبدالله الحسين (ع) خبر داد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ "بهروز سرتيپ نيا" گفت: با نزديك شدن به مراسم اربعين حسيني(ع) پليس اين شهرستان سرهنگ بهروز سرتيپ نيا، خدمت به زائران حسینی عبادت استاز هر لحاظ آمادگي خدمت رساني و خدمتگذاري به زائران سيد و سالار شهيدان (ع) را دارد چرا که خدمت به زوار ابا عبدالله الحسين (ع) عبادت است.

وي به اتخاذ تدابير امنيتي و انتظامي مسير زائران اربعين حسيني اشاره كرد و افزود: همگام با حرکت معنوي اين زائران در طول مسير پوشش انتظامي و امنيتي مناسبي توسط عوامل انتظامي اين فرماندهي اجرا خواهد شد.

فرمانده انتظامي شهرستان اسلام آباد غرب گفت: به منظور پذيرائي و اسکان زوار تعداد 22 مسجد، مدرسه، حسينيه، خوابگاه و تالار در نظر گرفته شده است که بصورت شبانه روز آماده ارائه خدمت به زائران حسيني مي باشند، البته مردم محلي در شهر حميل، تعداد 10 واحد مسکوني جهت پذيراي زائران در اختيار ستاد اربعين گذاشته اند و هيچ نگراني از بابت اسکان زائران در اين شهرستان وجود ندارد.

وي افزود: خوشبختانه با تلاش تمامي نيروهاي امنيتي و انتظامي وضعيت بسيار خوبي در اين شهرستان حاکم است و به منظور برقراري هرچه بيشتر امنيتي و ترافيکي تعداد گشت هاي انتظامي و راهور افزايش يافته است.

سرهنگ سرتيپ نيا خاطرنشان ساخت: زير ساخت هاي شهرستان نسبت به سال گذشته بهبود يافته و آماده خدمت رساني به زائران حسيني را دارد، همچنين دو موکب براي پذيرائي از زائران حسيني در اين شهرستان راه اندازي شده است