رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۸

آمادگی اسکان شبانه یک هزار زائر حسینی (ع) در کرمانشاه وجود دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی اسکان شبانه یک هزار زائر حسینی (ع) در کرمانشاه وجود دارد

آمادگی اسکان شبانه یک هزار زائر حسینی (ع) در کرمانشاه وجوددارد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، از آمادگی دو محل اسکان کربلا و شهید دکامی برای اسکان شبانه بیش از یک هزار زائر کربلای معلا خبر داد. 

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام آیت عباسیان روز یکشنبه در بازدید از موکب سیدالشهدا (ع) واقع در جاده ماهیدشت، اظهار کرد: این موکب به همراه موکب دیگری که در جاده بیستون واقع در روستای چالابه قرار دارد، جزو بزرگترین موکب های برپا شده برای اسکان و پذیرایی از زوار عتبات عالیات هستند.

وی ادامه داد: از تمامی ظرفیت ها برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی در این دو موکب استفاده می شود. حجت الاسلام عباسیان در ادامه افزود: در این دو موکب به صورت میانگین هر وعده بیش از سه هزار زائر و در مجموع نزدیک به 10 هزار نفر پذیرایی به عمل می آید.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: این اداره کل با تمام توان خود و با رعایت نظر واقف از محل موقوفاتی که مختص به این موضوع می باشد اقدام به برپایی موکب کرده و شبانه روز در خدمت زوار خواهد بود.

حجت الاسلام عباسیان، در پایان همچنین از اندیشیده شدن تمهیدات لازم برای پذیرایی از زوار در هنگام برگشت زائران حسینی (ع) خبر داد.