رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

آمادگی برای تحویل تمام ناوگان حمل و نقل و پایانه ها به استان ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی برای تحویل تمام ناوگان حمل و نقل و پایانه ها به استان ایلام

برای تحویل تمام ناوگان خود به استان ایلام آمادگی داریم

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه از آمادگی استان برای اعزام تمام ناوگان حمل و نقل استان به استان ایلام در صورت اعلام نیاز این استان در زمان بازگشت زائرین اربعین خبر داد.

بهمن خسروانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، با اشاره به وجود 300 دستگاه اتوبوس، 1700 دستگاه مینی‌بوس و 1200 دستگاه خودروی سواری کرایه در سطح استان، گفت: با توجه به موج بازگشت زائرین اربعین از اواخر هفته جاری، این آمادگی را داریم تا هر تعداد از ناوگان خود را که استان ایلام درخواست کند در اختیار این استان قرار دهیم.

وی اظهار کرد: حتی این آمادگی وجود دارد که تمام سفرها را در استان لغو کرده و تمام ناوگان خود را به مدت یک یا دو روز در اختیار زائرینی که از استان ایلام بر می گردند، قرار دهیم.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه، تصریح کرد: در حال حاضر آمادگی خود را برای در اختیار قرار دادن ناوگان حمل و نقل به استان ایلام اعلام کرده‌ایم.

خسروانی در ادامه از تشکیل کمیته زیرساخت حمل و نقل و سوخت اربعین حسینی به مدیریت اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان خبر داد و اظهار کرد: در این کمیته 30 نفر در 13 شیفت بحث حمل و نقل زائرین و تامین سوخت ناوگان را رصد می‌کنند.

وی گفت: تمام تلاش ما این است تا زائرین اربعین حسینی چه در داخل استان و چه در استان ایلام به راحتی جابجا شوند و مشکلی در رفت و  بازگشت آنها وجود نداشته باشد.