جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

آمادگی سه هزار و 313 دستگاه وسیله نقلیه در کرمانشاه برای جابجایی مسافران - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی سه هزار و 313 دستگاه وسیله نقلیه در کرمانشاه برای جابجایی مسافران

آمادگی سه هزار و 313 دستگاه وسیله نقلیه برای جابجایی مسافران

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان کرمانشاه از آمادگی سه هزار و 313 دستگاه انواع وسایل نقیله عمومی نظیر اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه در استان برای جابجایی مسافران خبر داد.

بهمن خسروانی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: همزمان با آغاز دور دوم سفرهای تابستانی و افزایش تردد در جاده های کشور، اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان کرمانشاه نیز هماهنگی های لازم با تشکل های صنفی و شرکت های حمل و نقل مسافر، پلیس راه و سایر دستگاه های مربوطه برای ارائه خدمات بهتر به مسافران را انجام داده است.


وی یادآور شد: در همین راستا بیش از سه هزار و 313 دستگاه انواع وسایل نقلیه سبک و سنگین شامل 302 دستگاه اتوبوس، یک هزار و 989 دستگاه مینی بوس و یک هزار و 22 دستگاه سواری کرایه برای انتقال و جابه جایی مسافران در نظر گرفته شده است.

خسروانی ادامه داد: همچنین 68 شرکت مسافربری و 26 مجتمع خدماتی بین راهی با مجموعه ناوگان حمل و نقل استان برای ارائه خدمات بیشتر به مردم همکاری دارند.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان کرمانشاه یادآور شد: در جهت ارتقای سطح خدمات رسانی به مسافران، این اداره کل تدابیر لازم از جمله بازرسی ها برای نظارت بر سلامت ناوگان مسافری و مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی و نمازخانه های بین راهی و شرکت های امداد خودرو توسط بازرسین و کارشناسان صورت گرفته و در طول سفرهای تابستانی این نظارت ها بیشتر می شود.

وی ابراز امیدواری کرد با اجرای برنامه های از پیش طرح ریزی شده هموطنان گرامی بتوانند سفر خوب و بی مخاطره ای به استان کرمانشاه داشته باشند.

خسروانی در پایان گفت: سال گذشته و تا پایان مرداد ماه، سه میلیون و 730 هزار و 745 مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی استان جابجا شدند که از این تعداد 25 هزار نفر توسط اتوبوس، 155 هزار نفر توسط مینی بوس و 120 هزار مسافر نیز توسط سواری های کرایه جابجا شدند.