جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

امتیاز ویژه نظام وظیفه برای کنکوری‌ها - نمایش محتوای خبر

 

 

امتیاز ویژه نظام وظیفه برای کنکوری‌ها

امتیاز ویژه نظام وظیفه

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از در نظر گرفتن امتیاز تمدید اعزام به خدمت برای مشمولان کنکوری خبر داد.

سرهنگ علی جهان‌آرا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجیوان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: در راستای خدمات رسانی به مشمولان کنکور سال 1394، کلیه مشمولان غیرغایب اعزامی تیر، مرداد و شهریور سال جاری که در کنکور امسال شرکت کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس +10 موعد اعزام خود را تا اعلام نتایج کنکور سراسری در شهریورماه تمدید کنند.

وی تصریح کرد: از آنجا که با شروع موعد اعزام افراد، در صورت عدم مراجعه افراد برای اعزام، غیبت برای آنان ثبت شده و اضافه خدمت لحاظ می‌شود، فرصتی داده شد تا مشمولان غیرغایب اعزامی در تابستان که در کنکور سال جاری شرکت کرده‌اند، بتوانند تا زمان اعلام نتایج موعد اعزام خود را تمدید کنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه افزود: این افراد باید با مراجعه به دفاتر پلیس +10 درخواست خود را ثبت کرده و نتیجه درخواست خود را یک هفته بعد از همان دفاتر دریافت کنند.

جهان آرا اظهار کرد : این افراد در صورت قبولی در دانشگاه تا پایان تحصیلات از اعزام به خدمت معاف بوده و در صورت عدم قبولی باید از همان زمان اعلام نتایج کنکور سراسری برای اعزام خود اقدام کنند.