جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

امحاء بیش از ۳۶ هزار قلم لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

امحاء بیش از ۳۶ هزار قلم لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در کرمانشاه

امحاء بیش از ۳۶ هزار قلم لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق درکرمانشاه

مدیر نظارت بر مواد خوراکی، آشامیدنی، آرایشی وبهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از امحاء بیش از ۳۶ هزار قلم لوازم آرایشی و بهداشتی تقلبی و قاچاق طی ۸ ماهه امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه، دکتر شهریار مستوفی از امحاء بیش از ۳۶ هزار قلم لوازم آرایشی و بهداشتی تقلبی و قاچاق طی ۸ ماهه امسال خبر داد.

وی تصریح کرد: در ۸ ماهه سپری شده از امسال ۳۶هزار و۶۶۱ قلم لوازم آرایشی وبهداشتی قاچاق مکشوفه از چرخه مصرف انسانی خارج و با هماهنگی به عمل آمده با دستگاه های مرتبط معدوم شده است.

مدیر نظارت بر مواد خوراکی، آشامیدنی، آرایشی وبهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: کارشناسان این مدیریت با بازرسی مداوم، مراکز تولید و عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی را همواره تحت نظر دارند و به محض مشاهده هرگونه تخلف و یا رؤیت اجناس قاچاق و تقلبی آن را توقیف و از چرخه مصرف خارج می کنند.

مستوفی افزود: به دلیل مخاطرات جدی که به دنبال مصرف لوازم آرایشی وبهداشتی تقلبی وقاچاق به وجود می آید، از مردم می‌خواهیم از مصرف اینگونه کالاها که فاقد بر چسب اصالت وسلامت از سوی سازمان غذا ودارو است، جدا خودداری کنند.