رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

امحاء یک و نیم تن مواد مخدر در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

امحاء یک و نیم تن مواد مخدر در کرمانشاه

یک و نیم تن مواد مخدر در کرمانشاه امحاء میشود

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از امحاء بیش از یک و نیم تن مواد مخدر در هفته آینده در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا علی شمشیری روز دوشنبه در نشستی خبری اظهار کرد: این مقدار مواد مخدر قرار است صبح روز شنبه آینده (ششم تیر) و با حضور مسوولین استانی از جمله استاندار در بوستان غربی کرمانشاه امحاء شود.


وی با اشاره به وضعیت خوب استان در بحث مبارزه با مواد مخدر گفت: سال گذشته جزو سه استان اول در این زمینه بودیم و در سه ماه اول امسال نیز فعلا جزء هشت استان برتر هستیم.

شمشیری با بیان اینکه پاکسازی مناطق آلوده استان و بخصوص شهر کرمانشاه همواره در دستور کار ستاد هماهنگی مبارزه با موادمخدر بوده است، یادآور شد: با اجرای این طرح شاهد کاهش 40 درصدی سرقت های خورد در استان بوده ایم.

وی همچنین از توقیف و ضبط 67 میلیارد ریال از اموال قاچاقچیان کرمانشاهی در سال گذشته و به نفع دولت خبر داد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه همچنین با اشاره به فعالیت کمیته مقابله با مواد مخدر استان، اظهار کرد: این کمیته جزو فعالترین کمیته های 6 گانه ستاد مبارزه با مواد مخدر استان است که با حضور دستگاه های مختلف به مقابله با سوداگران مرگ می پردازد.

وی با اشاره به قدمت مافیای مواد مخدر یادآور شد: این مافیا قدمتی به عمر 6 هزار سال دارد که لحظه ای آرام نمی نشیند و هر ساعت به فکر پیشبرد برنامه ها و اهداف منفعت طلبانه خود است.

شمشیری در پایان گفت: خوشبختانه در استان توانسته ایم اقدامات خوبی را در راستای مقابله با مواد مخدر انجام دهیم که این اقدامات با حوزه کاری وسیعتری در سال جاری نیز ادامه می یابد.