جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

امحا 10 تن مکمل غیرمجاز دامی در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

امحا 10 تن مکمل غیرمجاز دامی در کرمانشاه

امحا 10 تن مکمل غیرمجاز دامی درکرمانشاه

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از کشف و امحای بیش از 10 تن مکمل غیرمجاز دامی در یکی از واحدهای مستقر در شهرک صنعتی کرمانشاه خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه کرمانشاه، دکتر تورج کرمیان در جمع خبرنگاران از امحای بیش از 10 تن مکمل غیرمجاز دامی در کرمانشاه خبر داد و گفت: این مقدار مکمل غیرقابل مصرف بود و بدون اخذ مجوزهای قانونی از اداره کل دامپزشکی استان تولید شده بود.

وی ادامه داد: پس از اینکه گزارش فعالیت غیرمجاز یک شرکت در شهرک صنعتی کرمانشاه به شبکه دامپزشکی ارسال شد، اکیپ‌های بازرسی و نظارت بهداشتی دامپزشکی به محل اعزام شدند.

به گفته رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه، طی بازرسی‌های صورت گرفته از شرکت متخلف، مشاهده شد که در محل مذکور آجر معدنی و مکمل‌های درمانی بدون اخذ مجوز و به صورت غیرقانونی تولید می‌شود.

کرمیان خاطرنشان کرد: تولیدات موجود در این محل ضبط موقت و پس از طی مراحل قانونی به دستور مقام قضایی و با حضور نمایندگان اداره کل دامپزشکی، حراست، مرکز بهداشت و محیط زیست به صورت کاملا بهداشتی امحاء شد.

وی توصیه کرد: دامداران اقلام دارویی مورد نیاز خود را از داروخانه‌های مجاز دامپزشکی تهیه کرده و از خرید دارو از مراکز غیرمجاز خودداری کنند.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در حوزه دامپزشکی مراتب را از طریق شماره تلفن چهار رقمی 1512 و یا سامانه پیامکی 100010001512 به اداره کل دامپزشکی استان اطلاع دهند.