رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

امدادرسانی به مسافران در راه مانده توسط هلال احمر - نمایش محتوای خبر

 

 

امدادرسانی به مسافران در راه مانده توسط هلال احمر

امدادرسانی به مسافران در راه مانده توسط هلال احمر

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه اعلام کرد که اعضای جمعیت هلال احمر هم اکنون در چهار محور استان در حال امداد رسانی به مسافران در راه مانده هستند.

کیومرث ویسی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، اظهارداشت: به دلیل بارش برف در سطح استان مسافران در مسیر های کرمانشاه به اسلام آبادغرب در محدوده گردنه حسن آباد، سنقر و کلیایی در محدوده گردنه مله ماس، دالاهو، روانسر به جوانرود و روانسر به پاوه دچار مشکل شده اند.

وی افزود: تیم های جمعیت هلال احمر اکنون در این مسیرها در حال امدادرسانی به مسافران در راه مانده هستند و در صورتی که مسافران نیاز به کمک های فوری داشته باشند آنها را به پایگاه های جمعیت هلال احمر منتقل می کنند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه عنوان کرد: اعضای جمعیت هلال احمر برای امداد رسانی به در راه ماندگان از ابزارها و تجهیزات روز دنیا بهره می برند و لوازم مورد نیاز و جیره غذایی کافی را در اختیار مسافران قرار می دهند.

سرهنگ فضل الله شیری رییس پلیس راه استان کرمانشاه هم صبح امروز اعلام کرد که مسیرهای کرمانشاه به اسلام آبادغرب و روانسر به پاوه مسدود هستند و تردد در سایر مسیرهای استان نیز با کمک زنجیر چرخ امکان پذیر است.