رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

امدادرسانی هلال احمر کرمانشاه به 51 شهروند سانحه دیده - نمایش محتوای خبر

 

 

امدادرسانی هلال احمر کرمانشاه به 51 شهروند سانحه دیده

امدادرسانی هلال احمر کرمانشاه به 51 شهروند سانحه دیده در 2 روز اخیر

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: طی 48 ساعت اخیر هفت تیم عملیاتی با اعزام به مناطق مختلف استان در مجموع به 51 شهروند سانحه دیده خدمت رسانی کردند.

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه، جهانگیر پورحسن روز چهارشنبه اظهار کرد: در دو روز گذشته 6 حادثه در سطح استان به وقوع پیوست که با اطلاع رسانی نیروهای اورژانس و مردمی مبنی بر وقوع حوادث جاده ای و کوهستان نیروهای عملیاتی به محل حوادث اعزام شدند.

وی اظهار کرد کرد: دو حادثه کوهستان در شهرهای بیستون و صحنه رخ داد که بلافاصله پس از اطلاع رسانی یک تیم عملیاتی متشکل از 6 امدادگر در صحنه و یک تیم عملیاتی متشکل از سه امدادگر در بیستون با همراه داشتن تجهیزات کامل به محل حوادث اعزام و به یاری دو حادثه دیده شتافتند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر کرمانشاه با اشاره به اینکه چهار حادثه جاده ای در محورهای مختلف استان نیز به وقوع پیوست گفت: یک دستگاه وانت نیسان با خودرو پراید که در محور سنقر به قروه برخورد داشت در کوتاه ترین زمان یک تیم عملیاتی در محل وقوع حاضر و عمیات رها سازی را انجام دادند که پنج مصدوم این سانحه به علت جراحات سطحی به صورت سرپایی مداوا شدند.
وی خاطرنشان کرد: دو حادثه واژگونی و یک برخورد در دیگر محورهای استان نیز رخ داد که 44 نفر در آن ها آسیب دیدند و پس از حضور نیروهای عملیاتی و انجام عملیات رهاسازی به موقع امدادگران و نجاتگران، خدمات مناسب به آن ها ارائه شد.