رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

امسال تخصیص بودجه راه‌آهن ملایر-کرمانشاه 100 درصد خواهد بود - نمایش محتوای خبر

 

 

امسال تخصیص بودجه راه‌آهن ملایر-کرمانشاه 100 درصد خواهد بود

امسال تخصیص بودجه راه‌آهن ملایر-کرمانشاه 100 درصدخواهد بود

استاندار کرمانشاه از آغاز تحقق دستاوردهای سفر رئیس جمهور به استان خبر داد و گفت: بنا به دستور ویژه رئیس جمهور بودجه پروژه راه آهن ملایر به کرمانشاه در سالجاری 100 درصد تخصیص پیدا خواهد کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، اسدالله رازانی از تخصیص 100 درصدی بودجه راه آهن ملایر به کرمانشاه در سالجاری با توجه به دستور رئیس جمهور خبر داد و افزود: یکی از تاکیدات و وعده های رئیس جمهور در سفر به استان کرمانشاه تخصیص 100 درصدی بودجه پروژه راه آهن ملایر به کرمانشاه بود که خوشبختانه دستور داده اند که این اعتبار برای سالجاری که حدود 150 میلیارد تومان است، 100 درصد تخصیص پیدا کند که تاکنون معادل 81 درصد یعنی 120 میلیارد تومان آن به استان تخصیص پیدا کرده است.

وی تخصیص 100 درصدی بودجه پروژه راه آهن ملایر به کرمانشاه را گام بسیار مهمی برای اتمام این پروژه عنوان کرد و گفت: با توجه به دستور دکتر روحانی در خصوص تخصیص 100 درصدی بودجه راه آهن ملایر - کرمانشاه، این پروژه تا قبل از پایان کار دولت یازدهم به بهره برداری خواهد رسید و مردم استان با همت و تلاش دولت تدبیر و امید قادر خواهند بود از این پروژه ملی که تاثیر بسزایی در توسعه و شکوفایی استان دارد، بهره مند شوند.

استاندار کرمانشاه گفت: اجرای این پروژه در سالجاری سرعت خواهد گرفت و یکی از آرزوهای دیرینه این استان پس از سالیان سال محقق خواهد شد.

استاندار کرمانشاه در ادامه گفت:رئیس جمهور همچنین به شورای عالی مناطق آزاد تجاری دستور داده اند که موضوع بررسی منطقه آزاد قصرشیرین در این شورا طرح شود و رونوشت این دستور نیز به استان کرمانشاه ارسال شده است. رازانی افزود: خوشبختانه اقدامات موثری برای تحقق نتایج دستاوردهای سفر ریاست جمهوری صورت گرفته و این مهم در حال ابلاغ شدن به دستگاه ها و سازمانها است.