جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

امنیت مهمترین عامل اجرای عدالت - نمایش محتوای خبر

 

 

امنیت مهمترین عامل اجرای عدالت

امنیت مهمترین عامل اجرای عدالت

امام جمعه پاوه گفت: امنیت مهمترین عامل اجرای عدالت و کلیدی برای ثبات و آرامش در جامعه است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا ملا قادر قادری روز پنجشنبه در آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دادگستری و داستان عمومی و انقلاب شهرستان پاوه در سرسرای ارشاداسلامی این شهرستان،افزود: امنیت و سلامت جسم، 2 نعمت بزرگ برای انسان می باشند.


امام جمعه پاوه با اشاره به وجودگروهکهای تروریستی همچون داعش درمنطقه، گفت: امروز عملکرد داعش از نظر نطامی نمیتواند برای ما تهدید باشد اما درحوزه فرهنگی برایمان تهدید است زیرا با ابزار و امکانات و سرمایه گذاری کلان، افکار وعقاید جوانان ما را هدف قرارداده و تهدید می کند.

ماموستا قادری با انتقاد از کم توجهی مسوولان و متولیان امور فرهنگی و عدم اختصاص اعتبارات لازم در این حوزه، اظهار کرد: برنامه و استراتژی خاصی در این حوزه مهم و کلیدی نداریم و این وضع می تواند خطر تهدید و تهاجم فرهنگی دشمن را دو چندان کند.

امام جمعه پاوه تصریح کرد: شهرستان پاوه با وجود داشتن 84 کیلومتر مرز مشترک با کردستان عراق، همواره از امنیت خاصی در حوزه های مختلف اجتماعی، فیزیکی و روانی بهره مند بوده که حاصل تلاش و زحمات نیروهای خدوم نظامی،انتظامی و امنیتی و علما و مردم متدین این منطقه است.

فرماندار شهرستان پاوه نیز نقش دستگاه قضایی را در حفظ امنیت و ایجاد ثبات و آرامش در جامعه بسیار مهم دانست و از زحمات و خدمات مجموعه دادگستری شهرستان پاوه، قدردانی کرد.

پرویز ایده پور از تعامل مطلوب و سازنده دستگاه قضایی شهرستان با مجموعه اداری و مردم این شهرستان قدردانی کرد.

شهرستان پاوه با بیش از 59 هزار نفر جمعیت در شمال غربی استان کرمانشاه قرار دارد.