سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

امنیت کشور مدیون جانفشانی‌های شهدا و ایثارگران است - نمایش محتوای خبر

 

 

امنیت کشور مدیون جانفشانی‌های شهدا و ایثارگران است

امنیت کشور مدیون جانفشانی‌های شهداو ایثارگران است

استاندار کرمانشاه گفت: ثبات و امنیتی که کشور دارد محصول جانفشانی‌ها و جانبازی‌های شهدا و ایثارگران است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، دکتر اسدالله رازانی همراه با مشاور عالی استاندار و مدیران بنیاد شهید و امور جانبازان استان به دیدار از خانوادههای معظم شهدا پرداخت.

استاندار کرمانشاه در این دیدار اظهار کرد: انقلاب اسلامی به واسطه جانفشانی‌های شهدا و ایثارگران تاکنون پایدار و با اقتدار باقی مانده است و همه وظیفه داریم که به تجلیل و تکریم از خانواده‌های این عزیزان بپردازیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: منطقه خاورمیانه هم اکنون در یک بحران جدی به سر می‌برد و کشورهای همسایه دچار ناامنی‌های گسترده هستند. در این میان اگر کشور ما از آرامش برخوردار است به لطف جانفشانی‌های فرزندان رشید این ملت است.

استاندار کرمانشاه در ادامه خاطرنشان کرد: این اقتدار در منطقه باید همچنان تداوم داشته باشد زیرا اگر دشمنان احساس کنند ما ضعیف شده‌ایم لحظه‌ای در آسیب زدن به کشور درنگ نمی‌کنند.

رازانی در بخش دیگری از سخنانش اظهارکرد: در وصیت‌نامه این شهیدان دنیایی از مفاهیم و مسایل والا جاری است که نشان از معرفت و عرفان عمیق این عزیزان دارد.

وی همچنین بیان کرد: در این دیدارها از نزدیک مشاهده می‌کنیم که خوشبختانه در میان خانواده‌های شهدا همان روحیه، منش والا و ارزش‌های دهه اول انقلاب جاری است که جای تقدیر بسیار دارد.