جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

امنیت کنونی کشور به برکت خون شهدا است - نمایش محتوای خبر

 

 

امنیت کنونی کشور به برکت خون شهدا است

امنیت کنونی کشور به برکت خون شهدای والامقام است

نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرپل ذهاب گفت: امنیت و آرامشی که در کشور و مرزها وجود دارد به برکت خون شهدای والامقام بدست آمده و همه ما مرهون و مدیون خون شهدا هستیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام اسماعیل شامحمدی روز شنبه در یادواره شهدای دهستان پشت تنگ ذهاب روستای بزمیرآباد از توابع شهرستان سرپل ذهاب افزود: شهدا درعرصه تقوا و خدامحوری، جهاد و مقاومت بسیار نیرومند بودند و اکنون وظیفه ماست که بتوانیم خط بصیرت و ولایتمداری این شهیدان بزرگ را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم.


وی با اشاره به اینکه یادواره شهدا نقش به سزایی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بویژه در بین نسل جوان دارد اظهار داشت: برپایی چنین برنامه هایی فرصتی مغتنم برای بیان و معرفی شهادت و سلحشوری های رزمندگان غیور اسلام در دوران جنگ تحمیلی داشته است.

نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرپل ذهاب افزود: جوانان سال های جنگ تحمیلی با سعه صدر و متانت طبع خود در شرایط سخت آن سال ها برای دفاع از آرمان های بزرگ این انقلاب جان خود را نثار کردند و این وظیفه نسل امروز است که از این آرمان ها دفاع و حفاظت کنند.

حجت الاسلام شامحمدی با اشاره به شرایط کنونی منطقه و وجود اسلام هراسی در دنیا توسط استکبار و دشمنان قسم خورده اسلام ناب محمدی خاطرنشان کرد: متاسفانه امروزه در بسیاری از کشورهای اسلامی و حوزه خلیج فارس شاهد ناامنی های فراوان و کشتارهای متعددی هستیم که این خود گویای افکار پلید دشمنان برای ضربه زدن به اسلام است.

در پایان این آیین از تعدادی خانواده شهدا با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

شهرستان سرپل ذهاب با بیش از 85 هزار نفر جمعیت درغرب استان کرمانشاه در دوران جنگ تحمیلی 856 شهید تقدیم نظام اسلامی کرده است.