جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

امکانات باشگاه بعثت فراتر از لیگ یک است - نمایش محتوای خبر

 

 

امکانات باشگاه بعثت فراتر از لیگ یک است

امکانات باشگاه بعثت فراتراز لیگ یک است

عضو هیات مدیره باشگاه بعثت کرمانشاه شرایط روحی و انگیزشی بازیکنان بعثت کرمانشاه را برای بازی پیش رو مقابل شهرداری کاشان بسیار مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، دکتر مصطفی اکبری در جمع خبرنگاران اظهارکرد: با توجه به تمرینات شادابی که بازیکنان پشت سر گذاشته اند از شرایط روحی بسیار بالایی برخوردارند و در آمادگی کامل به‌سر می‌برند و برای بازی مقابل شهرداری کاشان لحظه شماری می‌کنند.

وی افزود: خوشبختانه تمامی بازیکنان از نظر روحی و انگیزشی در سطح مطلوب و بالایی قرار دارند و فقط به کسب سه امتیاز بازی در مقابل تیم شهرداری کاشان فکر می‌کنند.

اکبری امکانات باشگاه بعثت را بسیار خوب و مناسب ارزیابی کرد و ادامه داد: با توجه به امکانات سخت افزاری بسیار خوبی که در باشگاه بعثت کرمانشاه وجود دارد و همچنین نیروی انسانی متخصصی که در باشگاه بعثت کرمانشاه مشغول به فعالیت هستند، به عقیده من این امکانات و نیروی انسانی متخصص حتی در تیم های لیگ یکی نیز وجود ندارد.

وی تاکید کرد: با این پتانسیل بعثت کرمانشاه شایستگی حضور در لیگ های بالاتر را دارد.

اکبری در پایان شرایط را برای کسب3 امتیاز در بازی روز چهارشنبه  هفته جاری(6 آبان) مهیا دانست و اظهارکرد: طی هفته جاری جلسات توانمندسازی ذهنی و تصویرسازی ورزشی را برای بازیکنان برگزار کرده‌ایم و همه شرایط برای کسب 3 امتیاز این بازی خانگی مهیاست.

گفتنی است: تیم بعثت کرمانشاه هم اکنون با 7 امتیاز در رده دوم گروه اول لیگ دسته 2 فوتبال کشور است.