جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

انتخابات شایسته بستری برای ارتقای توان کشور و استان - نمایش محتوای خبر

 

 

انتخابات شایسته بستری برای ارتقای توان کشور و استان

انتخابات شایسته بستری برای ارتقای توان کشور و استان

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: انتخابات شایسته بستری برای ارتقای توان کشور و استان است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، یوسف شاه حسینی در بیست و دومین جلسه ستاد انتخابات استان  افزود: آنچه طی این مدت مورد توجه ما بوده اجرای دقیق و متعهدانه قانون بوده است.

وی انتخابات شایسته را بستری برای ارتقاء توان استان و کشور برشمرد و اظهار کرد: مهم این است که از درون رقابت‌های انتخاباتی و با حضور حداکثری، اراده، تدبیر و فضیلت‌های مردم تحقق پیدا کند.

شاه حسینی در ادامه با اشاره به اعلام لیست تایید صلاحیت داوطلبان مجلس خبرگان رهبری از سوی شورای  نگهبان به وزارت کشور و حوزه‌های انتخابیه مرکز استان ها گفت: داوطلبان مجلس خبرگان رهبری در استان 17 نفر بودند که 4 نفر انصراف داده اند و از 13 نفر باقیمانده 4 نفر تایید صلاحیت شده اند.

وی گفت: داوطلبان رد صلاحیت شده مجلس خبرگان رهبری از هشتم تا دهم ماه بهمن به مدت 3 روز فرصت دارند شکایات و درخواست رسیدگی خود را به شورای  نگهبان اعلام کنند.

وی افزود: علاوه بر ضرورت توجه به آموزش‌های مهارتی و تخصصی به مجریان برگزاری، باید در خصوص ارائه آموزش‌های عمومی و نشاط بخشیدن به فضای انتخابات از فرصت روابط عمومی‌ها، رسانه ها به نحو شایسته بهره مند شد و در این راستا تمهیدات لازم در کمیته آموزشی و اطلاع رسانی اندیشیده شده که لازم است پیگیری شود.

در این جلسه هر یک از کمیته‌ها گزارش اقدامات خود را ارائه کردند و تصمیمات لازم در خصوص اجرای برنامه ها اتخاذ شد.