رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۸

انتخاب استاندار کرمانشاه به عنوان استاندار برگزيده كشور در زمينه توسعه روستايي - نمایش محتوای خبر

 

 

انتخاب استاندار کرمانشاه به عنوان استاندار برگزيده كشور در زمينه توسعه روستايي

انتخاب استاندار کرمانشاه به عنوان استاندار برگزيده كشوردر زمينه توسعه روستايي

اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه به عنوان يكي از شش استاندار برگزيده كشور در عرصه اقتصاد مقاومتي و توسعه روستايي انتخاب شد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، بر اساس اعلام روابط عمومي و امور بين الملل استانداري كرمانشاه،  صبح امروز در دومين روز از برگزاري « سومين همايش ملي روز روستا و عشاير» كه به همت معاونت توسعه روستايي و مناطق محروم نهاد رياست جمهوري برگزار شد، دكتر رازاني –استاندار كرمانشاه- به همراه پنج استاندار ديگر به عنوان استاندار برگزيده در عرصه اقتصاد مقاومتي و توسعه روستايي انتخاب شد و لوح تقدير خود را از دكتر جهانگيري معاون اول رييس جمهور دريافت كرد.

همچنین دكتر جهانگيري معاون اول رییس جمهور در سخنراني پاياني « سومين همايش ملي روز روستا و عشاير» در جمع استانداران سراسر كشور گفت: در زمينه توسعه روستايي نمونه هاي موفق زيادي داريم كه براي نمونه برخي از روستاهاي استان كرمانشاه اين ظرفيت را دارند كه به عنوان نماد و الگوي اقتصاد مقاومتي و توسعه روستايي معرفي شوند.

جهانگيري افزود: دكتر رازاني – استاندار كرمانشاه- وقت زيادي را به مباحث مربوط به توسعه روستايي اختصاص مي دهند و در اين عرصه توفيقات زيادي داشته اند و به همين خاطر است كه با پيگيريهاي ايشان روستاهاي كرمانشاه در مسير توسعه قرار گرفته اند.

اين مراسم قرار بود 15 مهرماه و مصادف با روز روستا برگزار گردد که به خاطر حضور دكتر روحاني -رييس جمهور - در سفر كاري خارج از كشور، به روزهاي اول و دوم آبان موكول شد.