رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

انتصاب معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

انتصاب معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه منصوب شد

با ابلاغ حکمی از سوی وزیر کشور، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری کرمانشاه منصوب شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، با ابلاغ حکمی از سوی وزیر کشور، مهندس رضا رحیمی به‌عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری کرمانشاه منصوب شد.

در این حکم آمده است: «بنا به پیشنهاد استاندار کرمانشاه و با توجه به تائید معاون توسعه مدیریت و منابع و هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور، به موجب این حکم به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه منصوب می‌شوید.

امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمانها و دستگاه‌های کشوری و لشگری استان و بهره گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.

توفیق روز افزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.»

رحیمی پیش از این بعنوان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه فعالیت می‌کرد.

همچنین هدایت حاتمی تاکنون معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه بود.

بر اساس چارت ابلاغی جدید دو معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی و معاونت امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری در هم ادغام شده‌اند.