جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

انتقادات بی پرده به عملکرد ۴ وزارتخانه - نمایش محتوای خبر

 

 

انتقادات بی پرده به عملکرد ۴ وزارتخانه

انتقادات بی پرده به عملکرد۴ وزارتخانه

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه از عملکرد ۴ وزارت خانه دولت در انجام وظایف خود انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن سلیمانی امروز دوشنبه در جلسه شورای اداری استانداری کرمانشاه که با حضور معاون پارلمانی رییس جمهور برگزار شد اظهار داشت: مجلس در قبال اختیاراتی که به دولت می دهد موظف به تحقیق و نظارت بر اجرای درست این اختیارات است.

سلیمانی گفت: وزارت نیرو باید پاسخ بدهد که برای مهار آبهای سطحی در قبال بودجه ای که در اختیار گرفته چه کرده است. وی افزود: امروز در جایی مانند استان کرمانشاه تنش آبی یک واقعیت است و وزارت نیرو باید پاسخگو باشد که این سدها و پروژه های آبی را کی می خواهد به بهره برداری برساند.

نماینده مردم صحنه هرسین و کنگاور ادامه داد: آیا این وزارتخانه می تواند پروژه های آبی را که بر اساس زمانبندی در حال پیشرفت است اعلام کند؟ امروز ما در توسعه فاضلاب روستایی هم کند هستیم.

وی همچنین با اشاره به عملکرد وزارت بهداشت در استان کرمانشاه گفت: چرا این وزارتخانه تجهیزات لازم برای بخش سلامت را در استان کرمانشاه فراهم نمی کند؟ سلیمانی با انتقاد از عملکرد وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: اینها باید پاسخ گو باشند که برای رفع موانع تجارت در استان کرمانشاه چه اقدامات عملیاتی انجام داده اند.

سلیمانی در این رابطه به وضعیت نامطلوب برخی پروژه ها از جمله کارخانه کاغذ سازی اشاره کرد. رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در پایان به مطالبات کشاورزان از وزارت جهاد کشاورزی اشاره کرد و گفت: چرا باید در حالی که کشت سال آینده آغاز شده است وزارت جهاد کشاورزی بدهی سال گذشته خود را تسویه نکرده باشد؟