رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

انجام بيش از ۱۶۰۰ عمليات امداد توسط آتش نشانان کرمانشاهي - نمایش محتوای خبر

 

 

انجام بيش از ۱۶۰۰ عمليات امداد توسط آتش نشانان کرمانشاهي

انجام بيش از ۱۶۰۰ عمليات امداد توسط آتش نشانان کرمانشاهي

بيش از ۱۶۰۰ عمليات امداد توسط آتش نشانان کرمانشاهي طي امسال انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مديرعامل آتش نشاني کرمانشاه گفت: از اين تعداد يک هزار و ۲۲۸ عمليات مربوط به آتش سوزي و اطفاء حريق بوده و ۴۱۵ مورد نيز مربوط به عمليات هاي امداد و نجات است.

جهان بخشي افزود : از يک هزار و ۲۲۸ آتش سوزي ۳۳۷ مورد در زمين خالي و متروکه و ۲۴۳ مورد در مزرعه و خرمن اتفاق افتاده که بيشترين آتش سوزي ها را به خود اختصاص داده اند.

وي افزود: هم چنين از ان تعداد ۱۳۰ مرود مربوط به باغات و پارکها، ۱۱۴ مورد مربوط به منازل مسکوني و ۶۴ مورد مربوط به مرکز زباله و ضايعات بوده است که در رده هاي بعدي بيشترين اماکن آتش سوزي قرار دارند.

جهانبخشي هم چنين بيشترين علل آتش سوزي را مربوط به بي احتيازي و سهل انگاري با ۳۴۵ مورد دانست و تصريح کرد: از عمده دلايل آتش سوزي مي توان به برق با ۱۱۱ مورد و گاز با ۶۱ مورد اشاره کرد و ۴۱۵ مورد از آتش سوزي ها نيز به دلايل مختلف بوده است.

وي در خصوص عمليات هاي امداد و نجات نيز گفت: از ۴۱۵ مورد عمليات امداد و نجات، ۱۸۴ مورد مربوط به محبوس شدن در آسانسور، ۷۰ مورد مربوط به دفع حيوانات مزاحم، ۶۰ مورد مربوط به تصادفات و سرنگوني خودرو، ۵۴ مورد مربوط خلاصي از اشايء حلقوي بوده است.