رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

انجام بیش از ۳۱۲۰۰۰ سفر از استان کرمانشاه طی امسال - نمایش محتوای خبر

 

 

انجام بیش از ۳۱۲۰۰۰ سفر از استان کرمانشاه طی امسال

انجام بیش از ۳۱۲۰۰۰ سفر از استان کرمانشاه طی امسال

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه ازانجام بیش از ۳۱۲ هزار و ۸۶۰ سفر از استان کرمانشاه طی مدت سپری شده از امسال خبر داد.

بهمن خسروانی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین آمار از مسافرت های صورت گرفته در استان کرمانشاه طی مدت سپری شده از امسال گفت: در این مدت بیش از ۳۱۲ هزار و ۸۶۰ سفر در استان کرمانشاه انجام شده است.

وی افزود: از این تعداد بیش از ۱۴۲ هزار و ۹۴۰ سفر به وسیله سواری کرایه، بیش از ۱۲۷ هزار و ۸۰۰ سفر به وسیله مینی بوس و بیش از ۴۲ هزار و ۱۱۷ سفر به وسیله اتوبوس انجام شده است.

جابجایی بیش از ۳میلیون و ۶۰۰ هزار مسافر مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: هم چنین طی امسال تاکنون بیش از ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر مسافر در استان کرمانشاه جابجا شده اند. وی تصریح کرد: از این تعداد بیش از ۲ میلیون و ۱۵۲ هزار نفر به وسیله مینی بوس، بیش از ۹۰۵ هزار نفر به وسیله اتوبوس و بیش از ۵۶۰ هزار و ۵۰۰ نفر به وسیله سواری کرایه در استان جابجا شده اند.

حمل بیش از ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تن کالا مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه، میزان کالاهای حمل شده از استان طی این مدت را ۴ میلیون و ۴۱۳ هزار و ۵۱۵ تن اعلام کرد. وی از انجام بیش از ۲۹۷ هزار و ۷۴۰ سفر برای جابجایی میزان بار مذکور خبر داد و تصریح کرد: عمده کالاهای جابه جا شده سیمان با وزن بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار تن بوده است.

جابجایی ۸۴۱ هزار تن کالا از مرز پرویزخان خسروانی اشاره ای نیز به آمار ترانزیت صورت گرفته از مرز پرویزخان استان داشت و تصریح کرد: میزان حجم ورودی و خروجی ترانزیت از طریق این مرز ۸۴۱ هزار تن بوده است.

وی افزود: از این میزان بیش از ۱۰۶ هزار و ۸۵۰ تن مربوط به ترانزیت خروجی و بیش از ۷۳۵ هزار و ۳۰۰ تن مربوط به ترانزیت ورودی بوده است.

خسروانی تعداد مسافرانی که از مرز پرویزخان تردد کرده اند را نیز بیش از ۷۶ هزار مسافر اعلام کرد و گفت: از این تعداد بیش از ۳۹ هزار مسافر وارد و بیش از ۳۷ هزار مسافر خارج شده اند.

جابجایی ۲۷۱ هزار نفر مسافر از مرز خسروی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه، هم چنین اشاره ای به تردد مسافرین از مرز خسروی داشت و گفت: طی مدت مذکور بیش از ۲۷۱ هزار مسافر نیز از این مرز تردد کرده اند که از این تعداد بیش از ۱۳۹ هزار مسافر به کشور وارد و بیش از ۱۳۲ هزار مسافر از کشور خارج شده اند.

خسروانی از وجود ۶۸ شرکت و موسسه حمل و نقل کالا در استان خبر داد که از این تعداد ۴۵ شرکت در مرکز استان هستند. وی هم چنین تعداد موسسات حمل و نقل مسافر را نیز در استان ۶۶ موسسه اعلام کرد و گفت: از این تعداد نیز ۲۵ شرکت و موسسه در مرکز استان فعالیت دارند. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: هم اکنون بیش از ۲۱ هزار راننده باری، مسافربری و وانت بار در استان کرمانشاه فعالیت می کنند.