جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

انعقاد تفاهم نامه ی همکاری بین پارک علم و فناوری و معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

انعقاد تفاهم نامه ی همکاری بین پارک علم و فناوری و معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

پارک علم و فناوری کرمانشاه و معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در راستای توسعه همکاری ها و تسهیل در تولیدات واحد های فناور امروز تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه، درمراسم امضا این تفاهم نامه دکتر امید عبدی معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به نقش مهم و موثر پارک های علم و فناوری در ایجاد تسهیل در فعالیت شرکت های دانش بنیان و واحد های فناور، گفت: در کشور های توسعه یافته همه سیستم دولتی و قوانین در جهت کمک به اجرا و تولید ایده صاحبان فکر بکار گرفته می شود. وی همکاری و تعامل بین بخشی دستگاهها را در کمک به شرکت های دانش بنیان و واحد های فناور موثر دانست و افزود: با روان سازی فعالیت شرکت های دانش بنیان مشکلات زیادی از جامعه حل خواهد شد.

معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه یادآور شد: با توجه به تولید محصولات دانش بنیان می توان درجهت ارتقا سلامت جامعه و توسعه صنایع غذایی سلامت محور گامهای موثری برداشت. همچنین سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه گفت: قوانین سخت و دست و پا گیر وغیر متناسب با فناوریهای جدید عرصه تولید را بر واحدهای فناور و دانش بنیان در بخش تولید تنگ کرده است.

معصومه خان احمدی تصریح کرد: باید با تعامل بین دستگاهها در رفع موانع تولید و تدوین سبد حمایتی از این شرکت ها بیشتر تلاش کنیم. وی با اشاره به اینکه برای تسهیل در امر تولید واحد های تحت حمایت و شرکت های دانش بنیان استان گامهای کارگشایی برداشته شده است، افزود: با اداره کل صنعت معدن و تجارت و اداره استاندارد استان تفاهم نامه هایی منعقد شده است که بسیاری از فعالیت های منجر به تولید محصولات دانش بنیان را تسهیل بخشیده است.

خان احمدی اظهار داشت : امیدواریم با امضا این تفاهم نامه و استفاده از ظرفیت های مشترک به توسعه سلامت در جامعه کمک کنیم