جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

انقلاب اسلامی ایران جزو تکرار ناپذیرترین انقلاب‌های دنیا است - نمایش محتوای خبر

 

 

انقلاب اسلامی ایران جزو تکرار ناپذیرترین انقلاب‌های دنیا است

انقلاب اسلامی ایران جزو تکرار ناپذیرترین انقلاب‌های شکل گرفته دردنیا است

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه انقلاب اسلامی ایران را باشکوهترین انقلاب شکل گرفته در دنیا دانست که مشابه آن دیگر شکل نخواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه، ماموستا ملا محمد محمدی با گرامیداشت دهه فجر و فرا رسیدن سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، این انقلاب را انقلاب دگرگونی‌ها برشمرد که ملتی رنج کشیده را از اسارت طاغوت و طاغوتیان نجات داد.

محمدی افزود: امام خمینی(ره) با انقلاب بی‌نظیر اسلامی ایران، عزت و کرامت دوباره‌ای به ملت ایران بخشید و برای همیشه دست اجانب و ستمگران را از سر کشور کوتاه کرد.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه انقلاب اسلامی را برای ملت ایران از شیعه و سنی گرفته مایه رحمت و برکت  دانست و گفت: این انقلاب دستاوردهای بسیار زیادی برای ملت به همراه داشت که از مهمترین آنها می‌توان به احیای استقلال، آزادی و کرامت‌های انسانی اشاره کرد.

محمدی با بیان اینکه از زمان پیروزی انقلاب اسلامی سال به سال بر داشته‌های نظام افزوده شد، گفت: این انقلاب انقلاب دانایی بود و دستاورهای زیادی را برای کشور در پی داشت.

وی ادامه داد: امروز در آستانه سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اقشار مختلف مردم از شیعه و سنی گرفته در کنار یکدیگر زندگی مسالمت آمیزی داشته و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در کنار هم جشن می‌گیرند و با تمام قوا برای استحکام آن می کوشند.

محمدی با بیان اینکه اهل تسنن خود را جزئی از این انقلاب می‌دانند، گفت: در ایران اسلامی شیعه و سنی در کنار هم و  با تبعیت ازمقام معظم رهبری برای استحکام نظام و افزایش اقتدار آن تلاش می‌کنند.