رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

انهدام باند توزيع مواد مخدر صنعتي در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

انهدام باند توزيع مواد مخدر صنعتي در کرمانشاه

فرمانده انتظامي شهرستان کرمانشاه از کشف سه کيلو هروئين و یک کيلو ترياک در يک عمليات ضربتي، توسط پليس اين شهرستان خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ رضا شيرزادی در این خصوص، گفت: در پي تماس يکي از شهروندان با پليس 110 مبني بر اينکه شخصي با خودرو تيبا مشکي رنگ در کار فروش و توزيع مواد افيوني در سطح شهر کرمانشاه فعاليت دارد، با توجه به اهميت موضوع مراتب بصورت ويژه در دستور کار انتظامي اين شهرستان قرار گرفت.

وي تصريح کرد: با توجه به وسعت فعاليت متهمان دو اکيپ ويژه از ماموران کلانتري 13 فردوسي و 23 تعاون در يک عمليات مشترک وارد عمل شدند و با کار شبانه روزي و تعقيب و مراقبت هاي مداوم و تحت نظر گرفتن متهمان، روز گذشته موفق شدند محل اختفاء و عامل توزيع مواد در سطح شهر را بصورت دقيق شناسايي و رصد کنند.

شيرزادي افزود: ماموران کلانتري 13 فردوسي پس از هماهنگي با مقام قضايي در يک عمليات سريع وارد محل اختفاء متهمان شده و در بازرسي منزل او مقدار سه کيلو و 115 گرم مواد مخدر صنعتي هروئين و تعداد يک قبضه اسلحه کلاشينکف کشف کردند.

يکي از متهمان نيز که فردي ميانسال بود در محل دستگير شد.

فرمانده انتظامي شهرستان کرمانشاه ادامه داد: همزمان با اين عمليات، عامل توزيع که در سطح شهر در حال توزيع و فروش مواد مخدر بود، با چابکي ماموران در اقدامي ضربتي حين توزيع مواد توسط ماموران کلانتري 23 تعاون دستگير و از خودروی او مقدار یک کيلو و 225 گرم ترياك كشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامي شهرستان کرمانشاه در پايان با بيان اينکه طرح مقابله با توزيع کنندگان مواد مخدر و هنجارشکنان به منظور سالم سازي محيط و پاكسازي مناطق آلوده و جلب رضايت عمومي شهروندان با تمام توان استمرار خواهد داشت، اظهار کرد: احتمال مي رود افراد بيشتري با اين باند در ارتباط باشند که تحقيقات در اين خصوص ادامه دارد.

شیرزادی افزود: متهمان به همراه اموال مکشوفه پس از تشکيل پرونده به دادسرا تحويل شدند.