جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

انهدام باند سارقان احشام در اسلام آبادغرب - نمایش محتوای خبر

 

 

انهدام باند سارقان احشام در اسلام آبادغرب

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از شناسایی و دستگیری باند سارقان حرفه ای احشام خبر داد و گفت: این سارقان 90 رأس دام به ارزش بیش از یک میلیارد ریال را به سرقت برده بودند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ "بهروز سرتیپ نیا" در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین مورد سرقت احشام در روستاهای اطراف شهر اسلام آبادغرب، موضوع به ‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران این پلیس با بررسی شیوه و شگردهای سارقان در ارتکاب جرم، موفق به شناسایی دو نفر از متهمان شدند و با هماهنگی مقام قضائی این افراد را طی دو عملیات جداگانه دستگیر کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: دو متهم این پرونده در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به هشت مورد سرقت احشام با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کردند.

سرهنگ سرتیپ نیا اضافه کرد: این سارقان 90 رأس دام به ارزش بیش از یک میلیارد ریال را به سرقت برده بودند، همچنین تلاش برای دستگیری دو همدست دیگر آنها ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: تمامی مالباختگان در این زمینه شناسایی و متهمان پس از سیر مراحل قانونی با صدور قرار مناسب روانه زندان مرکزی اسلام آباد غرب شدند.