جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

انهدام باند سارقان با 64 مورد سرقت در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

انهدام باند سارقان با 64 مورد سرقت در کرمانشاه

فرمانده انتظامي شهرستان کرمانشاه از شناسايي و دستگيري باند سارقان اماکن خصوصي، قطعات خودرو و موتور کولر آبی و کشف 64 مورد سرقت از آنان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ "رضا شیرزادی" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین مورد سرقت از اماکن خصوصي، لوازم و قطعات داخل خودرو و موتور کولر آبی در سطح حوزه استحفاظي، شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان به صورت ويژه در دستور کار پليس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری 24 الهیه، 13 فردوسی، 17 بعثت، 18 سجادیه، 20 حافظیه و 15 شریعتی با تلاش مستمر موفق به شناسایی یک باند شش نفره در این زمینه شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه اعضای این باند در یکی از محلات شهر کرمانشاه شناسایی شد و پس از هماهنگي با مقام قضائي طی عملیاتی غافلگیرانه دستگير شدند.

شیرزادی اظهار داشت: در بازجويي هاي صورت گرفته متهمان به 64 مورد سرقت اعتراف کردند و پس از تشکيل پرونده مقدماتي جهت سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شدند.

وی از شهروندان خواست جهت پيشگيري ازسرقت به توصيه و هشدارهاي پليسي توجه داشته باشند و در صورت اطلاع از هرگونه سرقت و يا تردد افراد مشکوک مراتب را سريعاً به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.