جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

انهدام باند سارقان زورگیر با عنوان مأمور ناجا در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

انهدام باند سارقان زورگیر با عنوان مأمور ناجا در کرمانشاه

انهدام باند سارقان زورگیر با عنوان مأمور ناجا درکرمانشاه

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از شناسایی و انهدام باند سارقان زورگیر با عنوان مامور ناجا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار منوچهر امان اللهی گفت: 4 سرنشین یک دستگاه خودروی سمند تحت انهدام باند سارقان زورگیر با عنوان مأمور ناجا در کرمانشاهعنوان مأمور نیروی انتظامی، خودروی فردی را متوقف کرده و 20 دستگاه گوشی تلفن همراه را که بیش از 250 میلیون ریال ارزش داشته ، به جرم حمل کالای قاچاق از وی ضبط کرده اند، حال آنکه مالباخته پس از نشان دادن مدارک گمرکی، مورد ضرب و شتم این افراد هم قرار گرفته است.

وی افزود: مالباخته پس از فرار از دست سارقان مأمور نما به پلیس آگاهی مراجعه کرده و تشکیل پرونده می دهد. فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: پس از بررسی صحنه جرم و اقدامات اطلاعاتی، تعداد دو دستگاه گوشی مسروقه در یکی از پاساژهای معروف فروش تلفن همراه در شهر کرمانشاه شناسایی و فرد مالخر هم دستگیر شد ، که بر اساس اعترافات متهم، گوشی های مسروقه از چهار نفر به هویت های معلوم خریداری شده بود، لذا پس از اخذ مجوز قضائی طی یک عملیات ضربتی نسبت به دستگیری متهمان اقدام و سارقان پس از مقاومت بسیار در نهایت تسلیم پلیس شدند.

امان اللهی سپس از کشف دو رشته دست بند، دو عدد شوکر برقی و یک عدد اسپری گاز اشک آور از متهمان خبر داد و گفت : دستگیر شدگان در بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر زورگیری و سرقت اموال مردم با عنوان مأمور انتظامی اعتراف کرده اند.

وی با بیان اینکه سرکرده باند ساقان هم در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شده، به مردم توصیه کرد؛ از آن رو که همه ماموران انتظامی دارای کارت شناسایی هستند، صرف پوشیدن لباس انتظامی کافی نیست، و باید کارت شناسایی ماموران دیده شود. سردار امان اللهی در پایان افزود : در بازرسی از مخفیگاه سارقان مأمورنما، 20 دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه کشف و یک دستگاه خودروی سمند هم توقیف شد.