جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

انهدام باند سارقان منزل با 45 مورد سرقت در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

انهدام باند سارقان منزل با 45 مورد سرقت در کرمانشاه

انهدام باند سارقان منزل با 45 مورد سرقت درکرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از انهدام باند سارقان منزل و کشف 45 مورد سرقت از آنها خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ رضا شیرزادی گفت: شب گذشته در پی اعلام یک مورد سرقت نافرجام به مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر ورود سه سارق به منزل یکی از شهروندان در شهرک شهید رجایی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار اکیپی از ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: متهمان پیش از رسیدن ماموران، از تاریکی شب استفاده کرده و با یک دستگاه خودروی پراید از محل موردنظر متواری شده بودند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه در ادامه اظهار داشت: عوامل انتظامی در تحقیقات صورت گرفته از همسایگان و اهالی محل و با توجه به مشخصات ظاهری و سرنخ های بدست آمده، هویت دو نفر از سارقان را شناسایی کردند و دستگیری آنان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ شیرزادی تصریح کرد: طی هماهنگی با مراجع قضائی، ماموران پاسگاه سراب نیلوفر در کمتر از دو ساعت موفق به شناسایی محل اختفای متهم اصلی در حومه شهرستان کرمانشاه شدند و به آدرس وی مراجعه کردند، اما متهم به محض اطلاع از حضور پلیس از طریق پشت بام منزلش اقدام به فرار کرد که با عکس العمل به موقع مأموران، تسلیم قانون شد.

وی با اشاره به اینکه متهم در بازجویی های فنی و تخصصی پلیس به 45 مورد انواع سرقت به همراه همدستانش اعتراف کرده است، گفت: در ادامه تحقیقات، دو متهم دیگر پرونده نیز شناسایی و دستگیر شدند که میانگین سنی هر سه متهم حدوداً 30 سال است و پیش از این نیز به جرم سرقت دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شده بودند.