رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

انهدام باند سه نفره زورگیری در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

انهدام باند سه نفره زورگیری در کرمانشاه

انهدام باند سه نفره زورگیری درکرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان از دستگیری اعضای یک باند زورگیری، توسط پلیس این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ "رضا شیرزادی" با بیان این خبر اظهار داشت: روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک مورد زورگیری در خیابان دلگشا، با توجه به حساسیت موضوع مراتب در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت و اکیپی از ماموران کلانتری 13 فردوسی بی درنگ در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور مأموران، شخصی به آنها مراجعه و عنوان کرده است که از میدان آزادگان سوار خودروی پراید به مقصد خیابان دلگشا شده که سه نفر سرنشین خودرو با زور و اجبار در طول مسیر مبلغ دو میلیون ریال وجه نقد و یک عدد انگشتر وی را به سرقت برده و از محل متواری شده اند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در این راستا سریعاً با اعلام مشخصات خودرو به تمامی گشت های سطح شهر و اعلام طرح مهار، غروب همان روز اکیپی از عوامل گشت کلانتری 17 بعثت خودرو را در حوالی یکی از شهرک های حاشیه نشین کرمانشاه مشاهده کردند و با اعلام به مرکز فوریت های پلیسی 110 سایر گشت های فعال سطح شهر نیز وارد عمل شده و موفق به توقیف خودرو و شناسایی اعضای باند زورگیری می شوند.

وی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضائی، اکیپی از ماموران کارآزموده این شهرستان وارد عمل شده و به محل اختفای متهمان مراجعه کردند و در اقدامی ضربتی موفق به دستگیری آنها می شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با اشاره به اینکه، دو تن از متهمان از اعضای یک خانواده بوده و سابقه دار هستند، بیان داشت: در این زمینه پرونده ای تشکیل و متهمان نیز جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.