رونق تولید ملی | جمعه، ۲۸ تیر ۱۳۹۸

انهدام کارگاه توليد "قرص" و "آمپول" غيرمجاز در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

انهدام کارگاه توليد "قرص" و "آمپول" غيرمجاز در کرمانشاه

انهدام کارگاه توليد "قرص" و "آمپول" غيرمجاز در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف و انهدام کارگاه توليد و بسته بندی پودر نيروزا، آمپول و قرص غيرمجاز در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ رضا شيرزادی اظهار کرد: با دريافت گزارشی از مرکز فوريت‌های پليسی اين شهرستان مبنی بر فعاليت گسترده يک کارگاه تهيه و بسته‌بندی پودر نيروزا، آمپول و قرص غيرمجاز، با تدابير به عمل آمده ماموران پليس اطلاعات اين فرماندهی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی افزود: با توجه به اهميت موضوع و تهديد سلامت شهروندان، پليس اطلاعات شهرستان عمليات گسترده‌ای را برای شناسایی اين کارگاه آغاز کرد و محل اين کارگاه غيرمجاز در يکی از محلات شهرستان شناسایی شد.

اين مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از این کارگاه دو هزار و 227 آمپول دست‌ساز، 26 کيسه پودر نيروزا به مقدار 665 کيلوگرم، 1400 حبه قرص دست‌ساز نيروزا، 60 عدد چسب لاغری، سه دستگاه پرس و پلمب و مقاديری مواد مخدر صنعتی از نوع شيشه كشف شد.

شيرزادی با اشاره به اينکه يک نفر در اين زمينه دستگير شده است، گفت: این کارگاه توليد و بسته‌بندی قرص و آمپول غيرمجاز در منزل يکی از اوباش‌ سابقه‌دار فعال شده بود که چندين پرونده زورگيری در کارنامه خود دارد.

وي از شهروندان خواست در صورت اطلاع از فعاليت کارگاه‌های‌ غيرمجاز موضوع را از طريق مرکز فوريت‌های پليس110 اعلام کنند.