جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

انهدام یک باند خانوادگی کیف قاپی در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

انهدام یک باند خانوادگی کیف قاپی در کرمانشاه

یک باند خانوادگی کیف قاپی در کرمانشاه منهدم شد .

به گزارش خبر گزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: عموی 18 ساله و برادرزاده 16 ساله که زنان ودختران تنها را در خیابان های خلوت شهر هدف کیف قاپی قرار می دادند، به وسیله پلیس آگاهی دستگیر شدند.

سرهنگ علیرضا مرزبانی در جمع خبرنگاران افزود : تحقیقات اولیه و اظهارات قربانیان نشان می داد سارقان حرفه ای بوده و زنان و دختران تنها را در خیابان های خلوت شهر، هدف کیف قاپی قرار می دادند، به طوری که اموال هفت زن جوان را در یک روز سرقت کردند این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در یک عملیات منسجم و ضربتی، سارقان را حین گشت زنی برای یافتن طعمه کیف قاپی، دستگیر کردند.

وی گفت: متهمان در بازجویی های پلیسی اعتراف کردند برای انجام کیف قاپی، دو دستگاه پراید را سرقت و هر بار با یک دستگاه خودرو، در خیابان های خلوت شهر، زنان و دختران تنها را تحت تعقیب قرار داده و سپس در فرصت مناسب کیف، تلفن همراه و طلاجات قربانیان را به سرقت می بردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، یک دستگاه خودروی پراید سرقتی و تعدادی کیف زنانه و گوشی تلفن همراه مسروقه کشف شد.

سرهنگ مرزبانی با بیان اینکه پرونده کماکان در دست بررسی است، به شهروندان توصیه کرد: اموال و اشیای قیمتی خود را در معرض دید عموم قرار ندهند و از حمل وجه نقد و مدارک هویتی تا حد امکان پرهیز کنند.