سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

اهمیت صرفه‌جویی در مصرف حامل‌های انرژی تبلیغ شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اهمیت صرفه‌جویی در مصرف حامل‌های انرژی تبلیغ شود

گروه سیاست و اقتصاد: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: اهمیت و ضرورت صرفه‌جویی در مصرف حامل‌های انرژی و پرهیز از اسراف و هدر رفتن آن باید تبلیغ شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، صبح امروز جلسه شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان کرمانشاه باحضور آیت‌الله محمود محمدی عراقی، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در محل شرکت توزیع برق استان برگزار شد.

در این جلسه آیت‌الله محمدی عراقی به اهمیت و ضرورت صرفه‌جویی در مصرف حامل‌های انرژی و پرهیز از اسراف و هدر روی آن‌ها با توجه به زحمات و هزینه‌هایی که برای تأمین آن انجام می‌گیرد، اشاره کرد. وی افزود: ترویج روزافزون فرهنگ استفاده بهینه از حامل‌های انرژی بین اقشار مختلف مردم ضروری است.

آیت‌الله محمدی عراقی گفت: حامل‌های انرژی سرمایه‌هایی مهم و ارزشمند هستند که باید از آن‌ها حفاظت شده و تحویل به نسل‌های آینده شود. نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به حیاتی بودن صرفه‌جویی و مدیریت مصرف حامل‌های انرژی از جمله برق اشاره و عنوان کرد: فرآیند تولید، انتقال و توزیع برق پیچیده و پرهزینه است و باید به‌طور بهینه مصرف شود.

آیت‌الله محمدی عراقی درپایان تصریح کرد: مدیران حوزه آب و برق استان در تعامل با دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی زمینه شکل‌گیری فرهنگ و الگوی صحیح مصرف را فراهم سازند.