رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

اولین سمینار تجاری سازی هنر در غرب کشور برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اولین سمینار تجاری سازی هنر در غرب کشور برگزار می شود

رییس دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر کرمانشاه از برگزاری اولین سمینار تجاری سازی هنر در غرب کشور به میزبانی این دانشگاه خبر داد.

حجت سلیمی در گفت و گو با خبرنگار سرویس فرهنگی هنری ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهارکرد: اولین سمینار تجاری سازی هنر در غرب کشور به همت گروه تبلیغات و توسعه کسب و کار آرا در دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر کرمانشاه برگزار می شود

 وی با اشاره به محورهای این سمینار افزود: آشنایی با مدلهای جدید کسب و کار در حوزه فرهنگ و هنر، بررسی جایگاه هنر در کسب و کارهای امروزی، روشهای تجاری سازی هنر، کارآفرینی در هنر، مدیریت دیزاین و ... از جمله اصلی ترین محورهای برگزاری این سمینار است.

سلیمی تصریح کرد: برگزاری کارگاه تخصصی، برگزاری میزگرد تخصصی، برگزاری ورک شاپ به صورت رقابتی از برنامه های جنبی این سمینار است. وی با اشاره به زمان و مکان برگزاری این سمینار گفت: این سمینار روز یکشنبه( 17 بهمن) در سالن آمفی تئاتر دانشگاه فرهنگ و هنر کرمانشاه برگزار می شود.

سلیمی خاطرنشان کرد: به شرکت کنندگان در این سمینار مدرک مورد تایید از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی اعطاء می شود.

ابراهیم رحیمی زنگنه، سهراب دل انگیزان، حجت سلیمی، علی نصرالله پور و نادر حیدری سخنرانان اصلی این سمینار یکروزه هستند.