رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

ایجاد ۲ موکب بزرگ برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی در هرسین - نمایش محتوای خبر

 

 

ایجاد ۲ موکب بزرگ برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی در هرسین

ایجاد ۲ موکب بزرگ برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی درهرسین

سرپرست فرمانداری هرسین از برپایی ۲ موکب بزرگ برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فرمانداری هرسین، امیر شاه آبادی در دومین جلسه ستاد پشتیبانی اربعین این شهرستان اظهار داشت: همه تمهیدات لازم برای خدمات‌دهی مناسب به زائران اربعین حسینی در شهرستان هرسین اندیشیده شده است. شاه آبادی تصریح کرد: این موکب‌ها به منظور ارائه خدمات مطلوب به زائران در محل‌های آستان مقدس امام زاده باقر (ع) شهر بیستون و پلیس راه هرسین - کرمانشاه استقرار می‌یابند.

وی افزود: با نصب بنر در سطح شهرستان شماره‌ حسابی جهت واریز کمک‌های نقدی مردم منتشر و اطلاع‌رسانی شده و مردم می‌توانند نذورات نقدی خود را به شماره‌حساب‌ اعلام‌شده واریز نمایند. سرپرست فرمانداری هرسین اظهار داشت: بیش از ۵ تخته چادر جهت جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم در سطح شهر هرسین از روز یکشنبه مورخ ۲۳/۰۸/۹۵ در مکان‌های میدان جمهوری اسلامی، چهارراه انقلاب، میدان آزادی، چهارراه کاشانی و کمربندی با همکاری ادارات جمعیت هلال احمر، کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، بهزیستی و شهرداری برپا خواهند شد.

شاه آبادی ادامه داد: مکان‌های مناسبی برای اسکان اضطراری زائران مشخص و در نظر گرفته شده که در صورت نیاز زائران در آن اسکان خواهند یافت.

در این نشست روان سازی ترافیک، تهیه نان و غذای گرم، تأمین امنیت زائران، تعویض یا رفع نقص علائم راهنمایی و رانندگی در مسیرهای تردد زائران، ترمیم آسفالت محل تردد زائران، نظافت و پاکسازی حاشیه جاده‌ها، استفاده از ظرفیت هیئت‌های مذهبی، نصب بنر به منظور هدایت زائران به محل برپایی موکب‌ها، فضاسازی موکب‌ها با استفاده از نمادهای مذهبی، آماده سازی پارکینک رایگان در شهر بیستون و استقرار تیم‌های پزشکی از دیگر مصوبات و موضوعات مورد بحث توسط سرپرست فرمانداری هرسین بود .