جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

ایران از هر نظر شایسته قهرمانی بود - نمایش محتوای خبر

 

 

ایران از هر نظر شایسته قهرمانی بود

سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد ایران پس از کسب عنوان قهرمانی ایران در رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد کرمانشاه گفت: تیم ملی ایران از هر نظر شایسته قهرمانی بود.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، منصور برزگر پس از کسب عنوان قهرمانی ایران در رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد کرمانشاه در جمع خبرنگاران با تبریک این پیروزی به ملت ایران اظهارکرد: جوانان شایسته تیم ملی کشتی به خوبی توان و اقتدار کشتی ایرانیان را به رخ جهانیان کشاندند.

وی ادامه داد: در این بین سهم تشویق های بی امان مردم کرمانشاه و حمایت هایشان از تیم ملی در کسب این عنوان قهرمانی بسیار اثرگذار بود. سرمربی اسبق تیم ملی کشتی ایران گفت: اگرچه در چهار وزن دوم قدری کار برای تیم ملی ایران در مقابل آمریکا دشوار شد، اما تیم ملی ایران از هر نظر شایسته تر از تیم ملی آمریکا بود.

برزگر خاطرنشان کرد: تیم ملی آمریکا با همه ستاره های جهانی و المپیکی خود پا به این میدان گذاشته بود و تنها به دنبال کسب عنوان قهرمانی جهان بود.

وی یادآور شد: این دوره از مسابقات جام جهانی کشتی از هر نظر با سطح کمی و کیفی بالایی برگزار شد که جا دارد از مسئولین استان کرمانشاه و فدراسیون کشتی تشکر کنیم.